Skocz do zawartości

Oczekiwania wobec pióra


Polecane posty

człowiek o takim stopniu zakompleksienia, barku poczucia własnej wartości, a przy okazji próżny i głupi jak ja, nie przepuści żadnej okazji, żeby się wyróżnić i zwrócić na siebie uwagę.

Zapewniam Cię, że nie jesteś głupi, podreperowując nadwątlone poczucie wartości zapewniam, że tę okazję możesz przepuścić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vintage - jak najbardziej, jeśli tylko nie będzie to żaden biały kruk :)  A o czym myślisz? Sheaffer Triumph - jak rbit9n, czy może jeszcze coś innego?

 

znaczy tak, z tych które mam, dobrze się kopiują: parkery 45, 51 i 75, lamy 2000, hero 616 to ze złotych, a ze stalowych twsbi 580, sheaffer imperial II, lamy safari, pelikan m100... tylko że ze względy na kształt zlatki, stalówki, nipotrzebne skreślić, najlepiej się sprawdzają sheaffery. inne, jako że piszę najczęściej EeFkami lub eFkami, zwyczajnie ryją papier i albo robią dziurę, albo zapycha się szczelina drobinkami papieru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vintage - jak najbardziej, jeśli tylko nie będzie to żaden biały kruk :)  A o czym myślisz? Sheaffer Triumph - jak rbit9n, czy może jeszcze coś innego?

 

 

 

 

mam na myśli, że były onegdaj specjalne twarde stalówki które miały służyć temu żeby się kopiowało przez kalkę.. manifoldy, o ile pamięć mnie nie zawodzi, i wciąż można je na ebayu strzelić, w Conwayach np były stalówki Duro Manifold

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

 

No nie wiem, nie widziałem jeszcze na żywo.

Mam wdrukowane w podświadomość, że Pelikan powinien być czarno-zielony ;).

Tylko stalówki Pelikana do zupełnie inna bajka niż Parker Vector. Zanim się skusisz, spróbuj gdzieś nim troszkę popisać i zobaczyć, czy to Ci w ogóle pasuje.

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Na chwilę obecną nie skuszę się na Pelikana, choć kto wie czy w przyszłości nie zakupię.

W so chyba zrobię sobie wycieczkę do Pióroteki, aby "pomacać" trochę piór np Lamy Studio  :P

 

Podróże kształcą, a szczególnie takie podróże ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...