Skocz do zawartości

Inoxcrom czy Duke?


Polecane posty

Tak, wiem. Jeden taki temat napisze i potem pełno tego śmiecia na forum. Poprzednia wersja tego to doskonały przykład.

Ale jednak to napiszę: chcę sobie kupić pióro. Rozważam następujące pozycje:

1. Duke Snake.

2. Inoxcrom Zeppelin - i tu pytanie po posiadaczy: jak u niego z grubością stalówki?

Opinie o obu tych markach są pozytywne, oba pióra mi się podobają i mieszczą się w budżecie. Czyli mam problem - które wybrać? :rolleyes:

Pomożecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa Zeppeliny. Inoxcrom daje standartowo stalówkę M ale moje piszą jak troszke grubsza F na atramencie WM niebieskim i oryginalnym Inoxcroma. Chyba ktoryś jest na moim zestawieniu niebieskich kolorów. Polecam te piora są fajne i niemałe. Można tanio chyba jeszcze kupić na Inoxcrom.pl, może starczy Tobie jeszcze na Duka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości powracają. :huh:

Zamówiłem Zeppelina we wtorek i dranie ze sklepu DZIŚ informują, że towaru nie ma u producenta. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

No i nie wiem - brać Duke'a czy tego Inoxcroma, ale w innym sklepie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingwinie! Takie nawracające wątpliwości mogą być symptomem przedwczesnego zawirowania wieku średniego lub opóźnionego dojrzewania! Pamiętaj - lepiej zapobiegać niż leczyć. Czym prędzej dokonaj zamówienia dowolnego pióra, w dowolnym sklepie. No pozwól rozwinąć się chorobie:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pacjenta, proszę teraz zachować spokój i nie eskalować oczekiwania. Zaleca się ograniczyć kontakt z piórami, by nie nakręcać emocjonalnej huśtawki. Co oczywiście w przypadku Pingwina może być trudne do zrealizowania... W każdym razie dobrze, ze lek już w drodze. Niepokoiliśmy się o Pacjenta.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór, ekhm, jak między tryprem a trychomonadozą.

B)

Nie sądzę, zwłaszcza, że Zdzichu, sam używałeś Duke'a i chyba go chwaliłeś :P, ok to był inny (ciekawszy) model, ale jednak Duke.

O Inoxcromie nic nie mogę powiedzieć, nie miałem, nie mam i raczej w najbliższej przyszłości mieć nie będę, natomiast o Duke'ach mogę powiedzieć, ze są to bardzo przyzwoite piórka. Snake też leży w szufladzie, chociaż do tej pory go nie zalałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pacjenta, proszę teraz zachować spokój i nie eskalować oczekiwania. Zaleca się ograniczyć kontakt z piórami, by nie nakręcać emocjonalnej huśtawki. Co oczywiście w przypadku Pingwina może być trudne do zrealizowania... W każdym razie dobrze, ze lek już w drodze. Niepokoiliśmy się o Pacjenta. :)

Ha. Ha. Ha. :( Śmiesznee... :( :(:( :(

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałeś Duke'a i chyba go chwaliłeś
Oczywiście, jak z każdą upatrzoną, wymarzoną, wreszcie upolowaną rzeczą, jej posiadanie sprawiało satysfakcję.

Mam jednak wrażenie, że z obu tych marek można w swym estetycznym rozwoju na tyle szybko 'wyrosnąć', że generalnie szkoda czasu i kieszonkowego na taki epizod.

Na żadnym z 3 piórowych for w tym kraju nie spotykamy osób dłużej ufiksowanych na którejś z tych marek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...