Skocz do zawartości

Szklana stalówka


Polecane posty

Hej !

Szukam pióra z taką stalówką, żeby potestować atramenty nie wlewając ich do pióra i nie musieć czekać aż wyschnie po płukaniu, aby spróbować następny.

Widać takowe tutaj :

Czas : 1:05

 

Szukałem, wpisywałem - nic. Czy to sie w ogóle nazywa "pióro ze szklaną stalówką"?

Gdzie moge takie znaleźć?

 

Pozdrawiam !

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, też je widziałem przed chwilą. Jednakże ta stalówka to jakoś krzywo wychodzi z tego korpusu. To nie dziwne?

 

Stan zachowania: punktowe wady fabryczne

to jest ciekawe :)

To jest ręczna robota, myślę, że ta krzywizna nie ma wpływu na komfort pisania. 

Punktowe wady fabryczne rozumiem jako niedoszlifowane "zadziorki" lub pęcherzyki powietrza w szkle. Zawsze możesz dopytać sprzedawcę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnościa się odezwę. Mam nadzieje że za 35 PLN to bedzie chociaż ładnie wyglądać :)

 

A tak btw...mam takie pytanie - wiem że to nie dział atramenty - ale od kilku dniu chodzi mi to po głowie...dlaczego Pelikany 4001 sie rozmazują? Mówie na podstawie własnych doświadczeń czarnym i zielonym. Tydzień po napisaniu można przejechać kartkę i wszystko rozmazane. To samo z Watermanem, czy Parkerem sie nie robi, a Ptak tak. Czy tylko mnie nie lubi? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

Czarnym i zielonym wieki nie pisałem. Ale ostatnio wypisałem kałamarz bardzo przeze mnie lubianego brązowego i nie rozmazywał się. Mam jeszcze fioletowy i ten też się nie rozmazuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...