Skocz do zawartości

Traveler's Notebook Limited Edition


Polecane posty

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już dawno miałem zamiar kupić Traveler's Notebook od Midori.

Ale zawsze było jakieś ale... Jak już się zdecydowałem to nie było brązowych, jak pojawiły się brązowe

to pojawiła się informacja że będą niebieskie - postanowiłem cierpliwie poczekać...

Dzisiaj dotarła przesyłka z Escribo z niebieskim notatnikiem w rozmiarze standardowym :) + kilka dodatków.

O samym pomyśle i rozwiązaniu Midori Traveler's napisano i pokazano już tak dużo, że każdy zainteresowany

wie jak TO działa i czego można się spodziewać.

Inny jest tylko kolor skóry i gumek w komplecie.

Czy jest lepszy/fajniejszy/ciekawszy od standardowych brązowych i czarnych musicie ocenić sami. Mnie się podoba :).

Poniżej kilka fotek - kolor najlepiej jest oddany na zdjęciu wewnętrznej matowej strony okładki.

 

c832630c3ab7.jpg

Standardowe pakowanie Midori TN - karton, bawełniany woreczek, karteczki z dużą ilością japońskich szlaczków i angielskim opisem.

39c4f44b8b36.jpg

Skóra i gumki w kolorze niebieskim.

58482d88da48.jpg

38171267f6af.jpg

Tutaj najlepiej widać kolor skóry - po jakimś czasie na wierzchu pojawią się rysy i otarcia i kolor się zmieni.

274a576435d5.jpg

Komplet do złożenia notatnika :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby tak wazeliniarsko ale też twierdze, że recenzje Andrzeja to majstersztyk. 

A niebieskiego też kupiłem (traveller's to już po prostu część każdej części mojej aktywności) i odnoszę wrażenie, że podoba mi się najbardziej, chyba nawet bardziej od ładnie już podstarzałego brązowego. Trochę żal, że nie ma tych dedykowanych akcesoriów (uchwyt do pióra z brązowego... no po prostu niedobrze wygląda). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo jeszcze, czy będą to uchwyty na pióro. Ale rozważam oczywiście zakup poza Europą (choć nigdy jeszcze niczego z Midori tak nie kupowałem). 

Dobry patent z tym usunięciem "pieczęci". A co do grubości, to trzy notesy jak dla mnie to jeszcze za mało ;-)

 

No i oczywiście to zastrzeżenie na końcu jak najbardziej słuszne ;-))))

Edytowano przez Lux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna ta polityka dotycząca używania znaków firmowych w EU. Nie dość, ze chciałbym

reklamować Pan-Am całkowicie za darmo albo wręcz płacąc za tą możliwość to jeszcze nie mogę tego zrobić.

Pozostają zakupy za woda. U Gouletow w maju ma być dostawa klipsów.

Tez zamówię jak sie pojawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie dość, ze chciałbym

reklamować Pan-Am całkowicie za darmo albo wręcz płacąc za tą możliwość to jeszcze nie mogę tego zrobić.

 

Nie zareklamujesz, bo Firma zbankrutowała w 1991 i już nie istnieje. Ktoś ma prawa do marki i takie narzucił wymogi, czort wie dlaczego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zareklamujesz, bo Firma zbankrutowała w 1991 i już nie istnieje. Ktoś ma prawa do marki i takie narzucił wymogi, czort wie dlaczego. 

To, że zbankrutowała to jedno, to że ktoś dalej chce na niej zarobić to drugie. Pozostaje prywatna inicjatywa i sprowadzanie na własną rękę. Prawo do znaku ktoś ma ale być może wyłącznie na terenie USA.

Zreszta podobnie jest u nas np. Unitra, Pewex - firmy dawno nie istnieją, ale prawa do znaków firmowych ktoś posiada i je wykorzystuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...