Skocz do zawartości

Wyciągnięte do zdjęć: Waterman Exception Ideal oraz Omas 360


ArielN

Polecane posty

Poniżej dwa pióra, które nieco rzadziej pojawiają się na forum. Exception w większym rozmiarze Ideal oraz Omas 360. Kilkakrotnie rozmawialiśmy już na ich temat, więc, korzystając z okazji, drobne uzupełnienie:

 

111.jpg

 

112.jpg

 

113.jpg

 

114.jpg

 

115.jpg

 

Na zdjęciach oba wyglądają świetnie, w rzeczywistości już nie jest tak różowo. Exception Ideal to bardzo udane pióro warte polecenia. Omas to przeciwny biegun - wyjątkowo tandetnie wykonane za duże pieniądze (nawet produkty Jinhao mają lepiej spasowane elementy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel to prawdziwy fan Omasa 360. ;)

Cóż, miałem okazję trochę pobawić się tym piórem i chyba nie jest aż tak źle. Fakt, duże. Fakt, lekkie. Fakt, plastikowe. Ale czy kiepsko spasowane? Hmmm...  no, nie wiem. U mnie nic się nie telepało. Za to pisało mi się nim dosyć wygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariel to prawdziwy fan Omasa 360. ;)

Cóż, miałem okazję trochę pobawić się tym piórem i chyba nie jest aż tak źle. Fakt, duże. Fakt, lekkie. Fakt, plastikowe. Ale czy kiepsko spasowane? Hmmm...  no, nie wiem. U mnie nic się nie telepało. Za to pisało mi się nim dosyć wygodnie.

Bardzo podoba mi się to pióro, tym bardziej że ostatnio pojawiła się nowa limitowana edycja tego modelu na którątotalnie zachorowałem

Omas 360 Vintage Celluloid

.

omas-360-vintage-celluloid-fountain-pens

 

 

źródło FPGeeks:http://fpgeeks.com/2014/06/the-omas-360-vintage-celluloid-limited-edition-fountain-pens/

Edytowano przez elessar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...