Skocz do zawartości

Pióro wieczne dla nastolatki


Polecane posty

 

 

Sam używam na studiach Pelikana Brilliant Gruen  ;)

Nigdy nie było problemów. 

 

ale na studiach nikt nie sprawdza przecież zeszytów, na dobrą sprawę można w ogóle nie pisać i też będzie dobrze, ważne co w głowie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że w szkołach to teraz coraz większy luz jest. Obniżona ocena za inny kolor? Niedożeczność.

Nie mogłem się powstrzymać... Dbaj o piękno mowy ojczystej!  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam :)

Znam studenta, który napisał o pani z HR per " Litka" 

zamiast Lidka. I świat się nie zawalił ;)

żeby to tylko jeden i, żeby to tylko student, czy to nie przypadkiem nasz prezydent napisał "ktury"? 

 

 

 

edit: 

no i się nie połączyło z poprzednim postem, a miałam nadzieję, że taka tu opcja na forum jest  :mellow:

Edytowano przez iza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie kupiłaś jeszcze pióra, to proponuję chińskie pióro Crocodil 215. Malutkie, stalówka Fka, bardzo fajnie pisze. Można używać naboje albo konwerter, z którym pióro przychodzi z Chin. Nie wiem jaka trwałość, ale za 7$ można kupić 4 sztuki :)

Ja jestem w każdym bądź razie bardzo z niego zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja polecę Platinum Plaisir.

Kupiłem córce (czwarta klasa) dwa lata temu i działa świetnie.

Stalówka F dość cienka, mokra, śliska startuje od razu. Pióro ma ten śmieszny patent na niewysychającą stalówkę i sprawdza się to znakomicie, nawet po dłuższym leżakowaniu startuje od razu, nie wysycha, nie wylewa noszone w plecaku.

Do tego metalowa, trwała obudowa nie pęka, lakier nie złazi jakiś wielkich rys nie widać duży wybór kolorów (ważne dla dziewczynek...)...

Bardzo bałem się czy skuwka będzie dobrze trzymać - nie jest zakręcana, a wciskana ale przez te dwa lata nic się nie poluzowało, trzyma mocno i ściśle.

Co do napełniania można używać naboje, ale chyba tylko te "skośnookie", ja mam założony od nowości tłoczek. Po prostu raz w tygodniu napełniam dziecku pióro i to jej spokojnie wystarcza...

Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony piórkiem, jakość jak za 89 zł rewelacyjna, szczerze polecam ...

Co ciekawe jak kupowałem w sklepie stacjonarnym w W-wie na złotej (to chyba nie jest kryptoreklama) na pytanie czy da się je wypróbować Pani Sprzedawczyni wyjęła ze swojej prywatne torebki... takie samo pióro i dała mi do testów. Twierdziła że próbowała różne z tego co mają w sklepie ale to jej najlepiej leży....

Fotki nie wstawiam bo przy 3 próbach przeglądarka mi się powiesiła, do wygooglania, ewentualnie są na allle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...