Skocz do zawartości

Pióro do 5 złotych


Polecane posty

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Rżyjcie, rżyjcie. Nie jeden z Was padnie ofiarą taniego pióra, które dobrze pisze i nie żal go łachać.

Dementuje plotki. Da się kupić pióro i naboje za mniej niż 5zł (2.8zl Beifa w Auchan i 1.99zł paczka naboi Auchan 20szt).

Sam ostatnio padłem ofiarą polecanej tutaj Beify. Doszło nawet do tego ze wolałem czasem ją niż Pelikana.

Tak polubiłem je jako zapasowe piórko, że kupiłem drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuje plotki. Da się kupić pióro i naboje za mniej niż 5zł (2.8zl Beifa w Auchan

Podrożało  :hmm1:  jeszcze nie dawno kosztowało  całe 1,99. Ja w końcu swoje przetestowałam i na mnie wrażenia Beifa nie zrobiła (pewnie jak zawsze zależy jak się trafi, tutaj wychodzi brak powtarzalności). Jak na pióro za taką sumę faktycznie jest nieźle ale zachwytu w tym nie ma, porównując stalówkę Beify i IPG, IPG zdecydowanie wygrywa, a pióra z tą stalówką nie przekraczają zwykle kwoty 20zł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Do mnie niedawno przyszła z Chin paczuszka z piórami za niecałego dolara :) Biały filigranowy, z powłoką porcelanową Hero 9623 oraz czarno-srebrny Hero 448. Obydwa piszą bezproblemowo, no prawie;) Po dłuższym nieużywaniu trzeba je rozpisać. Mają nieszczelną skuwkę na łączeniu z klipsem. Pierwszy pisze XF-ką, drugi ma rozmiar F. Obydwa można przekręcić o 180 stopni i piszą jeszcze cieniej. Normalnie jak igiełką :)

Polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moją piórową pasję zrodziło we mnie z 10 lat temu pióro za piątaka firmy CRESCO.

Jeśli nadal robią je tak jak wtedy to polecam :D

 

http://wa.krakow.pl/product_info.php?products_id=19165

 

(widzę, że jakby zdrożały... :D)

i już poza limitem cenowym  :unsure: a jakby dodać do tego jeszcze koszty przesyłki....  -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...