Skocz do zawartości

Słonecznikowa radość - Parker IM + Rohrer und Klingner Helianthus


Rittel

Polecane posty

jeno parują. znaczy atrament paruje. z sonneta. jak mi ktoś wymyśli co z tym zrobić, to stawiam piwo. albo wódkę. albo jedno i drugie.

Wyrzucić, to tylko parker.

Poproszę sok.

A, w moich parowanie jest właściwie niezauważalne. Poza chińczykami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

W moim IM miałem dokładnie ten sam problem. Jeśli piórem pisało się codziennie to nie było problemu, jednak gdy zostawiało się je na ok 2 dni nabój potrafił cały się opróżnić, pióro zaschło a ze stalówki wydobywała się dziwna zielonkawa maź. Oczywiście pomimo tego że pióro pisało, kolor atramentu oprócz tego że był ciemny to dodatkowo zabarwiał się tym zielonym "czymś". Zagooglowałem i znalazłem tematów wiele i wykonałem poradę z naszego Forum i uszczelniłem otwór kawałkiem taśmy izolacyjnej. Trochę się z tym bawiłem by nie było nic kompletnie widać. Teraz jestem na etapie testowania, jednak mogę stwierdzić natychmiast, iż pióro pisze za każdym razem jak w dzień, gdy wsadziłem do niego dziewiczy nabój. Kolor atramentu jest dokładnie taki jak powinien być,nie zasycha oraz samoistnie nie opróżnia naboju. Postaram się zrobić dłuższy (np. 2 tygodniowy test) i również napiszę jak to wypadło. Naboje krótkie, fioletowe PARKERowskie. Także polecam taki zabieg Forumowiczom, którzy jeszcze IMa nie wyrzucili do kosza na śmieci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...