Skocz do zawartości

Empikowy wół roboczy na 2015 -firma Drops


elessar

Polecane posty

Już od trzech lat korzystam z okresowo pojawiających się w empiku okazji w postaci ciekawych notatników, kalendarzy itd. Trochę tego przeszło przez moje ręce i muszę  przyznać, że do tej pory się nie zawiodłem.

 

Po ok miesiącu użytkowania jednego z tych wynalazków, postanowiłem podzielić się wrażeniami.

 

Kalendarz na rok 2015 firmy Drops.

 

Do zakupu przekonała mnie bardzo interesująca okładka oraz ciekawie zorganizowane wnętrze.

 

Sam kalendarz jest w gruncie rzeczy wkładem zeszytowym A5 z tekturową okładką.

 

Wkład  spoczywa w okładce z bardzo przyjemnego w dotyku granatowego materiału. Do okładki doszyta jest gumka zamykająca całość oraz gumka na pióro, ta jest dość elastyczna, więc mieści pióra w normalnym rozmiarze jak i oversize.

 

Po wykorzystaniu kalendarza do okładki można włożyć kolejny kalendarz lub notatnik.

 

Kalendarz ma bardzo ciekawy system zakładek miesięcznych. Brzegi stron są powycinane i opisane rzymskimi cyframi dzięki czemu bez problemu mozna szybko odnaleźć odpowiedni miesiąc.

 

Standardowo, na początku kalendarza znajdują się tabele z numerami kierunkowymi PL i międzynarodowymi, ograniczeniami prędkości w Europie, a na końcu mapa Polski.

 

Papier zastosowany w kalendarzu jest gładki i cienki, przy mokro piszacych piórach przebija, co będzie mozna zobaczyć na zdjęciach. Pisze się po nim bardzo przyjemnie. Przebijanie jest trochę denerwujące ale nie na tyle żeby zrezygnować z przyzwoicie zorganizowanego kalendarza.

 

Dla tych którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w kalendarz, polecam.

 

 

e6411ccbf976c2613a9a9fe38b9f3c57_1.jpg

 

78ae768d4041e9400fc4de1f0c6174ae_1.jpg

 

2d328c73d023c14e4b9ec4a1eee6a1e4_1.jpg

 

914ca9ddb19387ea6adae769e200ec6c_1.jpg

 

9246ea9269057d3dfc9cfd9bd15e5630_1.jpg

 

cdb3c81587cfeeb1fc82068b87bab048_1.jpg

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie kalendarz kupiłam, świetny i się nawet dziwiłam dlaczego taki tani... W domu odkryłam, że pewnie dlatego, że to na 2014 rok... :D

Dobre :)

Z drugiej strony sama robię notatki w starym kalendarzu :D Ma dobry format, śliczne kremowe karteczki, które bardzo lubią, gdy pisze się na nich piórem :) Wcale mi nie przeszkadza, że jest na rok szkolny 2012/2013

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Dropsów uzywałam kilka w latach 2003-2006 lub7 ale w innym formacie (nie wiem jaki przypominajacy kopertę- wąski i dość wysoki)

bardzo lubiłam fakturę okładek udajacych skórę ale fajnych.

Papier w srodku kremowy- miły

Trzymam je bo mam w nich wiele ciekawych zapisków, np wyjasnienie znaczenia słowa gyc, lub pakom....

Edytowano przez Felicja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie kalendarz kupiłam, świetny i się nawet dziwiłam dlaczego taki tani... W domu odkryłam, że pewnie dlatego, że to na 2014 rok... :D

Rok temu, wlaściwie to w grudniu 2013,  skusiłem się na mega promocję,  kupiłem super kalendarz w ładnej opraweie ze skóry... no wypas, i też dopiero w domu zorientowałem się, że kalendarz jest na 2013 XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, wlaściwie to w grudniu 2013,  skusiłem się na mega promocję,  kupiłem super kalendarz w ładnej opraweie ze skóry... no wypas, i też dopiero w domu zorientowałem się, że kalendarz jest na 2013 XD

 

Udaję, że mój jest na 2015. A co. Za fajny jest, żeby go zmarnować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, wlaściwie to w grudniu 2013,  skusiłem się na mega promocję,  kupiłem super kalendarz w ładnej opraweie ze skóry... no wypas, i też dopiero w domu zorientowałem się, że kalendarz jest na 2013 XD

No to już jest masochizm!albo brak kasy hi hi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jest masochizm!albo brak kasy hi hi

Brak kasy... nie. Masochizm tym bardziej nie.

 

Promocje własnie na tym polegają żeby wcisnąć kończącą sie serię jakiegoś produktu, a ja niestety, jak wiele innych "owieczek" dałem się nabrać na wielką nalepę z promocją sprytnie naklejoną na samym środku okładki, właśnie tam gdzie był wytłoczony rok  :P

 

BTW tym nie powiesz mi że nie korzystasz z promocyjnych okazji jeśli się takie trafiają :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...