Skocz do zawartości

Jaki to model pióra Waterman


Adam76

Polecane posty

Witajcie,

dostałem kiedyś od Taty pióro z tekstem "ja już piórem nie będę pisał, weź je sobie"

 

Pióro pochodzi z lat 80-tych ubiegłego wieku, więc już ma parę latek.

Stalówka jest F ale już pisze grubo i trochę leje, więc postanowiłem wymienić.

Wiem,że można dokupić całą sekcję tylko do jakiego modelu?

Zdjęcia owego pióra poniżej:

 

 

post-3453-0-21292700-1421838158_thumb.jpg

post-3453-0-87351100-1421838180_thumb.jpg

post-3453-0-16773300-1421838191_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waterman Expert II. Średnio-budżetowa półka. Aktualnie w obrocie jest już wersja III. Nie wiem, czy dorwiesz tak łatwo nową sekcję. Polecam raczej podesłanie któremuś z naszych pendoctorów. Zdiagnozuje powody, jak da się to naprawi i z pewnością wyjdzie Cię taniej, niż kupno nowej sekcji, która może nie pasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem sekcji nie będzie problemu, a pasować będzie na 100%. Sprawdziłem to na własnej skórze, a raczej na takim samym piórze tylko w wersji wykończenia niebieski marmurek.

 

Sekcję kupiłem w sklepie SCRYBA: http://sklep-scryba.pl/waterman-expert-stalwka-p-99868.html

 

Ze sklepem nie mam nic wspólnego, poza tym, że tam robię zakupy i jestem zadowolony, dlatego ich polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupnem sekcji nie będzie problemu, a pasować będzie na 100%. Sprawdziłem to na własnej skórze, a raczej na takim samym piórze tylko w wersji wykończenia niebieski marmurek.

 

Sekcję kupiłem w sklepie SCRYBA: http://sklep-scryba.pl/waterman-expert-stalwka-p-99868.html

 

Ze sklepem nie mam nic wspólnego, poza tym, że tam robię zakupy i jestem zadowolony, dlatego ich polecam.

Znalazłem nawet taniej: http://allegro.pl/stalowka-do-piora-waterman-expert-gt-ct-ef-f-i4999460005.html

Tylko zastanawiam się  EF czy F.

Podpowiesz coś.

Oryginalnie było F. Jednak ja dostałem pióro już jakiś czas użytkowane.

Nie pisałem nim od nowości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zastanawiam się  EF czy F.

Podpowiesz coś.

 

W moim piórze też oryginalnie była stalówka F i jak na standardy europejskie pisała bardzo cienko, dlatego dokupiłem sekcję ze stalówką M, która okazała się być dość szeroka. Używam ich zamiennie w zależności od potrzeb (czytaj: wielkości tekstu, na którym mi zależy).

 

Ja bym wziął na Twoim miejscu F-kę.

Edytowano przez piotrsajnog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...