Skocz do zawartości

Midori Traveler's Notebook (i wszystko, co z nim związane)


Iux

Polecane posty

  • Odpowiedzi 337
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

No i ja się przymierzam do dokupienia Passporta. Tylko mam pytanie do użytkowników tego rozmiaru. 

 

Czy wklejane kieszonki #004 Regular TN zmieszczą się w rozmiarze Passport? Ta górna chyba nie, ale czy te dwie "narożne"?

 

Chodzi mi o nie dokładnie:

Midori_Travelers_notebook_004_Pioromania

 

źródło: Pioromaniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta górna kieszonka ma dokładnie 9.8 cm sserokości. Nie pamiętam jaki szeroki jest wkład w passporcie ale powinna się zmieścić. Te narożne mają 7.5 x 7 cm. Też się wkleją :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie   :)

Tylko który kolor wybrać ;)  Myślałam o Camelu, ale po wstępnym przekopaniu się przez sieć trafiłam na opinie o "gorszej" jakości tej skóry, albo po prostu o innych jej właściwościach. Camel jest bardziej miękka, bardziej zbiera zadrapania itd. Ktoś ma i mógłby się podzielić wrażeniami? Krystian_33? :)

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi za mną rocznicówka TN 10th anniversary raczej w camelu. Ktoś juz coś?

 

http://www.pioromaniak.pl/sklep/travelers-notebook-mini-10th-anniversary-can-set-10-urodziny-travelers-notebook-camel/

 

Fotki "na żywca" mile widziane.

Edytowano przez Krystian_33
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale żeście mi smaka narobili tym TN :)

Myślę o wersji regular. Koniecznie czaję się na wkładkę weekly vertical 2017 plus jeden notes nawet nr 001. Mają być wypuszczone na jesień 2016 wg strony producenta.

Nie mówię już o garści innych wkładek i bajerów, dostępnych.  Wszystko by się przydało :)

 

Używam Lamy AlStar. Z tego co wyczytałem nie ma sensu dokupować tego uchwytu. Czy jest jakaś alternatywa?

I jeszcze takie pytanie: ile notesów można tam "napchać" żeby TN się spokojnie zamykał?   

Nie mam zamiaru przesadzać, ale mnie to nurtuje :P

 

Przypomniało mi się: skóra którego koloru okładki (czarny, brązowy, camel) wydaje się być najsztywniejsza? Jakie są Wasze wrażenia?

Edytowano przez Lyrem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...