Skocz do zawartości

Notatniki Zlyc w stylu Midori


rafzi

Polecane posty

Osobiście uważam (to tylko moje zdanie), że lepiej jest dopłacić trochę więcej na TM Midori i  mieć produkt lepszy jakościowo, trwalszy, który posłuży dłużej.

Taki był zamysł Midori, trwały produkt z możliwością wymiany wkładów  w związku z czym wperspektywie czasu wydatek się zwróci.

 

Oczywiście, zgadzam się z Tobą w 100 procentach i w zdecydowanej większości przypadków tak jest. Jednak pomijając już owe notatniki, niestety nie zawsze cena idzie w parze z jakością. Ostatnio miałem okazję kupić markowy produkt pewnej firmy, zakupiony w sklepie firmowym (więc raczej nie maiłem do czynienia z podróbką, no chyba że...), który okazał się totalną tandetą, pomimo swojej "oryginalnej" ceny... tak, że różnie to bywa z tą jakością. Czasem na prawdę można kupić coś na prawdę fajnego i dobrej jakości w niższej cenie, ale oczywiście niesie to za sobą pewne ryzyko, jak na przykładzie tego posta.

 

Tak czy inaczej, z perspektywy czasu patrząc, od razu kupiłbym Midori, ale to ze względów bardziej moralnych niż jakościowych...

 

Jest wiele czynników wpływających na nasze wybory - niestety często jest to grubość portfela, bo nie zawsze do każdego dociera fakt, że kupując taniej niekiedy traci się dwa razy. A i znam takich, którzy wolą sobie kupić coś mniej trwałego, bo po prostu wolą częściej mieć coś nowego, a wtedy nie jest żal pozbyć się staroci ;) Tak że temat rzeka...

Edytowano przez rafzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...