Skocz do zawartości

Pierwsze czasopismo o piórach w Polsce!


Akszugor

Polecane posty

Nie przypominam sobie, by w Polsce było wydawane czasopismo poświęcone piórom i kolekcjonerstwu (jeśli było, proszę starszych kolegów kolekcjonerów o poprawkę). Dlatego informacja o pojawieniu się tego periodyku wywołała u mnie radość, uśmiech szczęścia oraz gęsią skórkę. Okładka wygląda smakowicie, spis autorów artykułów również. Objętość też odstaje od zwyczajnych czasopism. Nie jest to jakieś 20-30 stron, ale blisko 60 formatu A4, więc już taka mini-książka.

Pismo wydane zostanie w kwietniu z okazji Pen Show Polska w Katowicach.

 

Okładka:

 

1534865_708462115936590_7125604969247434

 

Ps.

1. Do pisma ma być dołączona niespodzianka/gratis. Niestety nie jest mi wiadome na chwilę obecną, co to będzie. Na pewno coś związanego z piórami ;)

2. Ceny nie znam. Powinna być ogłoszona niebawem.

3. Wierzby warmińskie szumią, iż drugi numer pisma może pojawić się również w tym roku z okazji Fountain Pen Day.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jednak me doświadczenia z innej branży mówią mi, że najtrudniej to w późniejszym okresie utrzymać poziom...

 

W złą stronę kombinujesz. Poziom ma szansę być coraz wyższy, bo czasu będzie więcej na przygotowanie :-) Oby sił i zdrowia starczyło ludziom, którzy są zaangażowani w tę inicjatywę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W złą stronę kombinujesz. Poziom ma szansę być coraz wyższy, bo czasu będzie więcej na przygotowanie :-) Oby sił i zdrowia starczyło ludziom, którzy są zaangażowani w tę inicjatywę!

 

Nie, nie kombinuję,...

 

tak realność mnie doświadczyła,...

 

co prawda start było z częstotliwością raz na kwartał,...

 

a teraz raz na pół roku i w bólach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna inicjatywa,... :)

 

jednak me doświadczenia z innej branży mówią mi, że najtrudniej to w późniejszym okresie utrzymać poziom...

 

Niekoniecznie, przy dobrej tematyce pisma i zespole redakcyjnym wiedzącym, czego chce od pisma, może być inaczej.

Wtedy raczej przebiera się w materiałach i autorach, odrzucając te, z niskim poziomem. To znam z autopsji.

Zresztą poziom to pojęcie względne i raczej subiektywne.

 

Patrząc na skład autorski, poziom będzie wysoki, a patrząc kto jeszcze zamierza pisać, to można już tylko mlaskać z zadowoleniem.

Mnie również zadowoliłyby tłumaczenia dobrych artykułów z anglojęzycznych pism, te najciekawsze, jak i te unikatowe, nie będące już w sprzedaży.

Fajne rzeczy tłumaczy MacKozinsky. Zawsze czytam je z wielkim zaciekawieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kombinuję,...

 

tak realność mnie doświadczyła,...

 

co prawda start było z częstotliwością raz na kwartał,...

 

a teraz raz na pół roku i w bólach...

Ogarnąłem za pierwszym razem, tylko chyba zabrakło emotki po "kombinujesz"  :)  No i czekamy na spis treści bieżącego wydawnictwa, jak już skład zostanie zamknięty. I jakiś "teaser" może :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna inicjatywa,... :)

 

jednak me doświadczenia z innej branży mówią mi, że najtrudniej to w późniejszym okresie utrzymać poziom...

nie desperuj Mirmile. najpierw musi być trzęsienie ziemi, a potem atmosfera ma narastać. i tego Szanownemu Koleżeństwu życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zapału,... :thumbup:

 

i będę kibicował, trzymał kciuki jak i z niecierpliwością czekał na kolejne wydania... :D

 

A desperacja Mirmiłowa tylko i wyłącznie z doświadczeń wynika,... także tego ten...

 

Dalej uważam, że inicjatywa piękna... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakaś prenumerata?

Kerad, jeśli dotrę to nabędę Ci i wyślę egzemplarz. Możesz też poprosić kogoś innego - kilka osób które znasz na pewno będzie. Jak rozumiem, chodzi o to żeby było najpierw do nabycia tylko w Kosmosie. Oczywiście jak uda Ci się osobiście nabyć to będzie, znacznie, znacznie lepiej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na szczęście zamierzam być na Pen Show. Tylko co potem? Dalsze numery też chciałbym jakoś nabyć, dlatego szukam możliwości, czy to wersje elektroniczną czy wlaśnie poprzez prenumeratę.

 

No ale może będę bogatszy to sobie przyjadę kiedy bedę chciał ;):rechot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na szczęście zamierzam być na Pen Show. Tylko co potem? Dalsze numery też chciałbym jakoś nabyć, dlatego szukam możliwości, czy to wersje elektroniczną czy wlaśnie poprzez prenumeratę.

 

No ale może będę bogatszy to sobie przyjadę kiedy bedę chciał ;):rechot:

Myślę, że bez problemu ktoś Ci z Katowic podeśle pocztą. Na przykład ja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...