Skocz do zawartości

Syrah - Diamine


visvamitra

A  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Diamine to firma z tradycjami. Atramenty produkuje od stu pięćdziesięciu lat. Oferują szeroką gamę silnie nasyconych kolorów. Wiele z nich zachowuje się dobrze, niektórym przydałaby się lekcja dobrych manier.

 

Wiele osób życzliwie donosi, że miało z Syrah przygody ("nadjedzony" spływak, zasychanie). Osobiście nie zaobserwowałem ciemnej strony Syrah. W sobotę skończyłem kałamarz, atramentu tego używałem w kilkunastu piórach (i tanich i droższych) i nic złego się nie wydarzyło.

 

Kiedyś był to mój ulubiony kolor. To się zmieniło, choć wciąż pozostaje wysoko w moim rankingu.

 

No i cieniuje nawet w EF.

 

 

26v4aq.jpg

 

buyTsY.jpg

 

 

 

 

 

xjHimg.jpg

 

 

Software ID


6JFCS7.jpg

 

Zakres koloru

 

tRsW1s.jpg

 

 

Kalendarz - Hero 9300, M 

 

JqJDia.jpg73MG4Z.jpg

gqqaI0.jpg

 

 

 

dsjvED.jpg

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

kolor ladny ale pisze sie nim jakoś sucho. I mam wrażenie, ze strzępi na oxfordzie.. Ale możliwe, że jestem wrażliwy na tym punkcie :D. Aa no i zabarwił mi sekcję, co jest bardzo ciężko doczyścić. Póki co nie udało mi się, ale możliwe, że już niedługo:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkał go.

To jest ten model Sheaffera z piękną stalówką na zewnątrz jakby. Nie pamiętam jak się to nazywa.

W każdym razie problematyczność w serwisowaniu dorównuje urodzie, niestety.

Pióro oddane na Chmielną kilka miesięcy temu. Pan Maciej się nie poddaje choć przyznaje, że bladziutko to wygląda...

 

 

 

zRizvWf.jpg

o, dokładnie taki

Edytowano przez _ded_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...