Skocz do zawartości

Dla kobiety; do 150 zł.


Krzych

Polecane posty

Cześć!

 

Dziękuję, że pomogliście mi z wyborem pióra dla siebie! Zamawiam Faber Castell Basic!

Mam jeszcze jedną prośbę. Szukam długopisu/ pióra kulkowego dla kobiety na prezent.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Wymagania:

- do 150 zł. (to jest naprawdę max, bo jeszcze chcę zakupić grawer na owym długopisie),

- owa kobieta lubi kolor niebieski/ granatowy/ srebrny; dobrze by było, by długopis był właśnie w którymś z nich lub wariacją na ich temat,

- nie może być za nic w świecie kolor złoty, 

- chyba powinien być w miarę smukły

 

Powiem Wam co ja póki co wymyśliłem. Planowałem kupić Parker I. M. lub Parker Uraban, bo wyglądają naprawdę ładnie.

Potem zachwyciłem się Faber Castell E-Motion, tym z jasnobrązowym korpusem z gruszy, ale niestety, chyba dla kobiety będzie zbyt duży. Może się mylę, bo w ręku go nie miałem. Kolor niby nie niebieski, ale naprawdę pięknie wygląda.

 

Możecie mi pomóc? Liczę na Was! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby być smukły i niebiesko - granatowo - srebrny,...

 

to popatrz na Caran d' Ache serię 849 - piszą super gładko a kolorów,... chyba najwięcej z tego co znam...

 

np. http://www.lacouronneducomte.nl/webstore/main/popline-metal-blue-ballpoint-p-5868.html

 

no i fajne są Crossy - ale tu ekspertem jest Inahon,... pewnie się odezwie...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu- duży i dobry cenowo wybór długopisów Crossa jest TK Max - komplety po 60-80 zł. (długopis + ołówek lub długopis+pióro kulkowe) - na stoisku z notesami (przynajmniej w 3 sklepach, które miałam okazję odwiedzić). Są i niebieskie, i srebrne w różnych wzorach, sama się zastanawiałam nad zakupem jednak wyższość pióra przeważyła i odpuściłam sobie... :-)

 

Edit: Faber Castell E-Motion - to niewielki długopis, podobnie jak i ołówek z tej serii, aczkolwiek nie jest to wersja slim. Ale jest piękny i na pewno zachwyciłby każdą kobietę - słuszny wybór !

Edytowano przez Nika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem sobie wczoraj w TK-Maxxie w Szczecinie ten zestaw, o którym piszesz. Piszę praktycznie zawsze piórem, ale ołówek się przyda, a długopis w awaryjnych sytuacjach też nie zaszkodzi. Długopis pisze gładko na czarno. Mogę śmiało polecić!  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Krzychu,

 

Jakby coś, mam takie długopisy Sheaffer'a (3x Prelude, 1x Balance) w promocji - choć nie wszystkie spełniają Twoje warunki kolorystyczne, to miałbym je powiedźmy w tej cenie do 150 zł... ;)

 

 

b751644c87d6c888.jpg

Edytowano przez INAHON Sp. z o.o.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...