Skocz do zawartości

Zeszyt do kaligrafowania PWF


ArielN

Polecane posty

Kornika - i wtedy wytoczysz proces komuś z Forum o tzw. przewlekłość procedur... :P

A list adwokacki napiszesz odręcznie ukochanym piórem i ulubionym atramentem...

zdarzenie to zostanie odnotowane w Internecie galaktycznym, grupa naukowców paleografów w Betelgezy zapowie swoja ekspedycję naukową, na Proxima Centauri zostanie zorganizowane sympozjum  poświęcone badaniu tego palimpsestu z odległego XXI wieku...

W oczekiwaniu na te niezwykłe wydarzenia składam Ci serdeczne życzenia urodzinowe :wub:.

Jesteś zaledwie o 14,5 roku starsza od mojej wnuczki :rolleyes:

Edytowano przez MarcinEck
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dziękuję za życzenia:) Liczę jednak,że zeszyt dotrze do mnie przed rozpoczęciem roku szkolnego.Trzecia klasa gimnazjum to nie przelewki i muszę się postarać,jeśli chcę się dostać do dobrego liceum;)Przez,co nie będę mieć ani grama czasu na chodzenie na pocztę:(To tak na marginesie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz dostałem się do "dobrego liceum", powiem Ci że poziom na egzaminach jest żałośnie niski. Poziom progów punktowych do liceum jest żałośnie niski. Nie wiem czego to skutek, ale do liceum, do którego w tamtym roku potrzebne było aż 155 punktów żeby się dostać w tym było potrzebne nieco ponad 125. I to nie tylko w tych liceach ale i całej Częstochowie, nie wiem jak w innych miastach. Trzecia klasa wygląda tak, że do egzaminów niby się uczycie, a po nich jest zapitalanie, bo nagle trzeba mieć z czego wystawić oceny... Przynajmniej u mnie to tak wyglądało. Czy to nie przelewki - przekonasz się, ale nie jest tak strasznie jak zapewne opowiadają :P

Co do zeszytu, jak dowiem się gdzie jest, to może i również się wpiszę, jeśli wpadnę na ciekawy pomysł. 
Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

Ja teraz dostałem się do "dobrego liceum", powiem Ci że poziom na egzaminach jest żałośnie niski. Poziom progów punktowych do liceum jest żałośnie niski. Nie wiem czego to skutek, ale do liceum, do którego w tamtym roku potrzebne było aż 155 punktów żeby się dostać w tym było potrzebne nieco ponad 125. I to nie tylko w tych liceach ale i całej Częstochowie, nie wiem jak w innych miastach. Trzecia klasa wygląda tak, że do egzaminów niby się uczycie, a po nich jest zapitalanie, bo nagle trzeba mieć z czego wystawić oceny... Przynajmniej u mnie to tak wyglądało. Czy to nie przelewki - przekonasz się, ale nie jest tak strasznie jak zapewne opowiadają :P

Co do zeszytu, jak dowiem się gdzie jest, to może i również się wpiszę, jeśli wpadnę na ciekawy pomysł. 

Pozdrawiam ;)

ja Ci powiem ze matura to bzdura i dobre liceum czy gorsze nie ma znaczenia jesli sie uczysz lub nie uczysz :P. ja przychodzac do "dobrego" liceum poznalem tak slabych nauczycieli ze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dziękuję, wykazałem się karygodnym lenistwem. Prześledziłem wątek i dopisuję się niniejszym do ostatniej listy jaką znalazłem:

 

1.Long Tom
2.Akszugor
3.Kerad
4.Kornika
5.kasiasemba
6.Trebreh
7.inkyzen

8. bosa (jeszcze potwierdzę)

9. nilfein

10. Zero

11. Ender

12. janykiel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, to bieżąca lista wygląda następująco:

 

1.Long Tom
2.Akszugor
3.Kerad

4.Kornika
5.kasiasemba
6.Trebreh
7.inkyzen

8. bosa (jeszcze potwierdzę)

9. nilfein

10. Zero

11. Ender

12. janykiel

13. ArielN

 

Obecnie zeszyt wędruje od Kerada do Kornika.

 

Biorącym udział w zabawie przypominam o tym, że wpisy publikujemy specjalnym temacie w Galerii.

 

Dopisujemy się przez skopiowanie listy i dodanie swojego nick'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...