Skocz do zawartości

FPDay-owe zdjęcia ode mnie też


Ann_gd

Polecane posty

Kochani! Powróciłam ja dzielnie, odespałam dopiero dzisiaj, odwiedzanie znajomych i znajomych i jeszcze Was kończy się czasem zmęczeniem materiału, że już nawet firmy kalendarzowe zdarzyło mi się pomylić... no co, to na M i to na M....

 

Po wrześniowym spotkaniu nie napisałam żadnych podziękowań, miały one się pojawić wraz ze zdjęciami, ale już chyba mówiłam, żem je trafiła i wysłała w kosmos, nawet Pitera ratunek niewiele pomógł. Tym razem jest inaczej, więc najpierw chciałabym wyszczególnić kilka osób i podziękować:

-Adamon, kawał dobrej organizacji, jeszcze muszę się trochę od Ciebie nauczyć

-Rittel i Twoja osobo towarzysząca, za przyjście, przywitanie i pokazanie cudaka w postaci Parkera Esprita, zmyślne maleństwo!  :)

-Mac – czy ja Tobie wyrwałam kartkę z kalendarza...? bo jeśli nie, to za całokształt i za radość

-empi-ch 2-ch, identyfikatory na medal, krótka rozmowa też

-Kasia, Ty już wiesz za co, szybkie decyzje i organizacja to nasza pasja, czyż nie?  ;)

-Alveryn, bo jesteś moim stalówkowym mistrzem, bo wykupiłam Ci chyba ostatnią sztukę Crossa na świecie, podła baba ze mnie czasem

-Akszugor, drogi Hrabio, bo byłeś, bo dotrzymywałeś towarzystwa mi dzielnie, bo znowu nie popisałam Twoimi piórami, ale pomarańczowym będę chciała na pewno!

-Lepki, śmignąłeś mi jedynie w przelocie, nie zdążyliśmy pogadać nic a nic, nadrobi się

-Trebreh, ja muszę w końcu zajrzeć Ci w piórnik, kawa w piątek, prawda?  ;)

-Vit – wariacie! Twoja niezłomność i siła charakteru są imponujące – do momentu konfrontacji z Sheafferem oko w kropkę, dumna jestem i szczęśliwa, że mogłam to obserwować, ale już się nie gniewasz...?

-Pomidorko, chwilkę tylko Ci zajęłam, ale mogłam pomacać inne wykończenie Liliputka, czego efekt będzie poniżej na zdjęciach

-Inahon, za wytrwałe rujnowanie moich postanowień (nie tylko moich, prawda, @vit?  ;)) i dilerstwo piórowo-nabojowe, już myślę o kolejnych zakupach...

-Kitku i Basiu, za obecność i pogaduchy, fajnie było znowu was zobaczyć

-Papri, Daniel, Kamil, Lash, Dex, And, 8868, Lena, Ariel, Aiyagi, Artur, Andreo, Pigol, akmac, Minawaki, MarcinEck, konis, za te chwilowe zdania a czasem za dopasowanie osoby do nicka, jest radość

-bosa, Piter, visvamitra, bo dobrze się czasem spotkać, ale do waszych piór to ja w końcu chciałabym zajrzeć

-Cwiekoszczak i Aniu – za laptopa i wsparcie organizacyjne przy pizzy – daliśmy radę  ;)

-Abernatopen, za pokazanie piór Signum... ależ to śliczne jest...

-Sticky, za podjęcie próby ratowania sentymentalnego pióra, bo przecież zawsze warto

-Czarodziej, bo jesteś dla mnie osobiście największym zaskoczeniem, mam nadzieję, że to się nie rzucało w oczy, że na forum troszkę do Ciebie jak pies do jeża podchodziłam, a tu patrz, jaki fajny ktoś!  :D powód może wyłuszczę przy jakiejś kolejnej okazji...

-Nicponiu z Agą, za transport powrotny, za pochlapanie, za atrament i za wstępną pomoc przy kolejnych, jeśli się uda, organizacjach  ;)

pozostali i niewymienieni, bo było genialnie i radośnie!

 

Dobra, dość tych wzruszeń przejdźmy do zdjęć  :P

 

Stoisko Pelikana na prośbę Akszugora

RIMG0001.JPG

 

RIMG0002.JPG

 

RIMG0003.JPG

 

RIMG0004.JPG

 

RIMG0005.JPG

 

RIMG0011.JPG

 

RIMG0012.JPG

 

RIMG0014.JPG

 

RIMG0015.JPG

 

Ślicznotki u Inahona, za każdym razem się koło nich kręcę...

RIMG0018.JPG

 

Piórnikowe skarby i kropka, na którą lecą kobiety  ;)

RIMG0019.JPG

 

U Pigola na składzie

RIMG0020.JPG

 

RIMG0021.JPG

 

RIMG0022.JPG

 

Regale nie do kupienia, ciekawostki takie

RIMG0071.JPG

 

DUŻE ciekawostki  :D

RIMG0073.JPG

 

Jedynie Pilot jakoś przy nich wyglądał

RIMG0074.JPG

 

Nicpoń i jego rozlewnia, jest pytanie moi drodzy– kto i czym zalał mi Jinhao 159? teściowa pyta, co to za fiolet, bo chyba oczywistym jest, że pióro już mi zajumała...

RIMG0023.JPG

 

RIMG0024.JPG

 

RIMG0025.JPG

 

RIMG0055.JPG

 

ten po lewej to FPDay-owy! Cudeńko.

RIMG0027.JPG

 

"szybko rób zdjęcie, szybko, bo ciemnieje!!" boski efekt.

RIMG0029.JPG

 

RIMG0031.JPG

 

RIMG0037.JPG

 

chwilka u Konisa

RIMG0036.JPG

 

RIMG0042.JPG

 

RIMG0043.JPG

 

RIMG0047.JPG

 

RIMG0054.JPG

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezroczyste paseczki Pelikana, ładniutki to on jest

RIMG0049.JPG

 

RIMG0050.JPG

 

RIMG0051.JPG

 

wzbogaciłam siebie o Lamkę i koleżankę z pracy również, chciała nagie pióro...

RIMG0038.JPG

 

RIMG0040.JPG

 

RIMG0063.JPG

 

RIMG0064.JPG

 

wygłe paski Watermana

RIMG0065.JPG

 

u Stickiego imprezka

RIMG0041.JPG

 

RIMG0057.JPG

 

Signum od Abernato

RIMG0044.JPG

 

RIMG0045.JPG

 

RIMG0046.JPG

 

RIMG0048.JPG

 

odebrałam od Kasi moje Jinhao w ilości kilka sztuk, no kurcze, robi wrażenie, Kamil użyczył Pelikanów do zdjęcia i wyszło to, co widać. Mój czołg zaczął w końcu wyglądać skromnie...  :P

RIMG0052.JPG

 

RIMG0053.JPG

 

RIMG0054.JPG

 

troszkę Pilota widać, klikane pióro chodzi za mną coraz bardziej

RIMG0059.JPG

 

lekko zakrzywiony Cross pisze lepiej, niż prosty, ciekawe...

RIMG0058.JPG

 

Kasia jeszcze nie myśli o tym, jak w domu wytłumaczy się z kolejnego pióra  ;) a potem, jak je naprawi...

RIMG0066.JPG

 

RIMG0087.JPG

 

PanBonTon poruszył mnie w głębi serca

RIMG0070.JPG

 

Mąble i bazgrołki

RIMG0075.JPG

 

Sheaffer w niezwichrowane paseczki, podoba mi się taki

RIMG0078.JPG

 

RIMG0079.JPG

 

RIMG0080.JPG

 

Piórka z lwem na stalówce, co to może być?

RIMG00841.jpg

 

RIMG00851.jpg

 

Shakespeare jak się patrzy!

RIMG0090.JPG

 

RIMG0091.JPG

 

Pilociki jak malowane

RIMG0093.JPG

 

Mąbel do porównania z aukcjami na portalach

RIMG0095.JPG

 

Lash dzielnie użyczyła mi swoich dłoni do podtrzymania potworów  ;)

RIMG0096.JPG

 

na leżąco też się dało cyknąć

RIMG0098.JPG

 

RIMG0100.JPG

 

RIMG0101.JPG

 

RIMG0103.JPG

 

Kilka identyfikatorów zostało, będą na następny raz

RIMG0108.JPG

 

Dwa Liliputki

RIMG0109.JPG

 

Soczysta krecha Pelikana, aż ślinka leci i można zgłodnieć  :D

RIMG0110.JPG

 

A skoro o głodzie mowa – zamawianie i logistyka były na najwyższym poziomie, nawet na dwóch listach, żeby wszystkiego dopilnować. Jeśli będziecie kiedyś zamawiać z Telepizzy więcej, niż tylko dla siebie, to przekalkulujcie od razu tak, żeby zamówienie było nie większe niż za stówę... inaczej robi się z tego niezły burdel... ;P

IMGP6264.JPG

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wywołanie uśmiechu na twarzy Ann. :D  Faktycznie: za krótko i za mało.

Genialne wychodzą zdjęcia stanowiska Nicponia i Agi... prawie jak kanji... a przemiana mandarynki w orzech laskowy to prawdziwy majstersztyk... nie wiem czy nie większy niż ten J...159 ;)

Ann: Przebywały w Twoim towarzystwie moje dwa notatniki Rhodii, więc w razie czego na zdrowie. Ale jak kalendarz z datami, to raczej nie mój.

 

Za logistykę pizzową również dziękuję pięknie... szkoda, że nikt (chyba?) nie zrobił zdjęcia kolejki do Pani Naczelnej Buchalter Ann jak przywieźli jedzenie :D:P

Razem z kolegą, który też mógł skosztować drożdżowego placka, bardzo dziękuję za uwzględnienie mnie w akcji (w zastępstwie kolegi z TG, kolega z... Meksyku chyba)

 

4057b529185a667a.jpg

 

 

A to z prawej to chyba jednak nie Pilot? Ale nawet jak to TWSBI to nie umniejsza pierwiastka ciekawostkowości w żadnym razie, nic z tych rzeczy  B)

 

RIMG0074.JPG

 

Pozdrawiam,

Mac

 

PS.: Coś mi nie do końca pasowało, tylko nie wiedziałem co... Ann: teściowa...? :rolleyes::D;)

Edytowano przez mac.kozinsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nicpoń i jego rozlewnia, jest pytanie moi drodzy– kto i czym zalał mi Jinhao 159? teściowa pyta, co to za fiolet, bo chyba oczywistym jest, że pióro już mi zajumała...

 

Jeżeli chodzi o Twoje nowe Jinhao 159 to jedno z nich tankowałem ja. Był to atrament od Nicponia ale wydawało mi się, że to jakiś odcień czerwieni (ręki nie dam sobie odciąć). Nie dopatrywałem się mocno, bo tym atramentem kazała mi zatankować... Kasia mówiąc, że Ani się będzie podobał.  :D 

 

Na jednym ze zdjęć atrament stoi centralnie przed Visvamitrą na kolejnym po prawej od atramentu forumowego.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten lew na stalówce... Mam wrażenie, że na moim dziwnym Reformie - paraDuofoldzie jest taki...

 

Ten lew to znak manufaktury Georga Petera Ruppa. Zaczynał na początku 20 wieku w Kaweco, potem założył swoją firmę i robił stalówki dla wielu firm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Po wrześniowym spotkaniu nie napisałam żadnych podziękowań, miały one się pojawić wraz ze zdjęciami, ale już chyba mówiłam, żem je trafiła i wysłała w kosmos, nawet Pitera ratunek niewiele pomógł. Tym razem jest inaczej, więc najpierw chciałabym wyszczególnić kilka osób i podziękować:

...

-Czarodziej, bo jesteś dla mnie osobiście największym zaskoczeniem, mam nadzieję, że to się nie rzucało w oczy, że na forum troszkę do Ciebie jak pies do jeża podchodziłam, a tu patrz, jaki fajny ktoś!  :D powód może wyłuszczę przy jakiejś kolejnej okazji...

...

Ło matko, nawet udało mi się załapać na tą szczegółową listę - no proszę :rolleyes:

Zaskoczenie, i to największe... :w00t: hmm... czekam na kolejną okazję - do wyłuszczania :hmm1::thumbup:

 

Mnie również było miło wszystkich poznać (choć nie wszystkich się udało - brakło czasu) :)

Edytowano przez Czarodziej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

jeśli ktoś jest zainteresowany to i limitowane zestawy kartek (było tylko 25 zestawów po 10 różnych kartek) zostały i notesów jest jeszcze kilka !!!

 

 

RIMG0021.JPG

 

RIMG0022.JPG

 

 

 

 

 

a cóż to za piórko jest może ktoś pomoć?? 

 

RIMG0036.JPG

 

 

 

 

a ogólnie mówiąc było bosko !!!!

i nie mam inny słów... 

szczególnie, że poznałem innych wielbicieli "wielorybów" - czyli piór wielkich i ciężkich.... 

i nigdy bym się nie spodziewał że Ann - drobna i niepozorna kobieta 

może również kochać te atramentowe giganty !!!!

to miłe zaskoczenie !!!

 

:)

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wywołanie uśmiechu na twarzy Ann. :D  Faktycznie: za krótko i za mało.

[..]

 

A to z prawej to chyba jednak nie Pilot? Ale nawet jak to TWSBI to nie umniejsza pierwiastka ciekawostkowości w żadnym razie, nic z tych rzeczy  B)

 

RIMG0074.JPG

 

Pozdrawiam,

Mac

 

 

Maćku, jasne, że TWSBI, 580 chyba nawet, przecież specjalnie zrobiłam zdjęcie tak, żeby jego nazwę było widać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...