Jump to content

Spotkanie Pióromaniaków w Lublinie - badanie rynku


piter22

Które miesiące pasowałyby najlepiej?  

13 members have voted

 1. 1. Które miesiące?

  • Grudzień! - bo mam chęć na dwa spotkania.
   3
  • Styczeń! - bo nowy rok trzeba przecież uczcić.
   2
  • Luty! - bo niestraszna mi lubelska zima i ruski wiatr.
   3
  • Marzec! - bo piter22 ma urodziny.
   7
  • Kwiecień! - bo czasem można już wyjść bez kożucha.
   2
  • Maj! - bo muszę oswoić się z tą myślą.
   3
  • Czerwiec! - bo dzieci szkołę kończą.
   4
  • Lipiec! - bo może zdążę jeszcze wyemigrować.
   4


Recommended Posts

Witajcie moi drodzy Forumowicze!

 

Po spotkaniu z okazji FPD a przed grudniowym spotkaniem w Warszawce chciałbym zrobić małe badanie rynku, mały wywiadzik taki. O co chodzi, zapytacie? Zacznijmy może od początku. Znaleźliśmy z Marcinem (Lepki) świetne miejsce na zorganizowanie spotkania PWF w Lublinie. Trybunalska Cafe, naprzeciwko Trybunału Koronnego. Miejsce jest naprawdę klawe. Przestronne, mam nadzieję, że organizacja nie byłaby kłopotliwa (nie pytałem jeszcze o organizację, ale z tego co piszą są na to otwarci), ceny są naprawdę bardzo przystępne. 

 

Tyle o samym lokalu. Teraz czas na sprawy logistyczno-oniryczne. Jak zapewne wiadomo, do Lublina da się dostać w miarę łatwo(sic!). Można tego dokonać autobusem (Polski Bus chociażby, 3 godziny drogi z Warszawy), pociągiem (podróż z Warszawy trwa 2:20), własnym samochodem (chyba najwygodniej), PKSem, busem, hulajnogą z Lubartowa, samolotem z Gdańska i tak dalej. Wszystkich, którzy zechcą do Lublina dojechać jestem w stanie odebrać i zawieźć w dowolne miejsca w obrębie Lublin :D samochodem w grupach po 7 osób. Przewiduję też możliwość noclegu (z piątku na sobotę, gdyż spotkanie odbyłoby się zapewne w sobotę), wstępnie (nawet bardzo wstępnie) w cenie 80 zł od osoby w różnych przybytkach, których przydatność oczywiście wcześniej bym sprawdził (amatorów pluskiew w łóżkach muszę zmartwić). Pokoje z założenia jednoosobowe, ale i dwójki by się znalazły, co jest do ustalenia. Jeżeli ktoś decydowałby się na nocleg, oczywiście zostałby odebrany z dworca/lotniska/postoju hulajnóg i przewieziony do świątyni marzeń sennych. Potem transport na miejsce spotkania również dostępny. Słowem - wożę tam, gdzie się odbywa przyjazd, odjazd, spotkanie i spanie, amen.

 

Chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat. To nie żadne zapisy, nie żadne cyrografy ani nic. Jak na razie luźna dyskusja. Chciałbym dowiedzieć się, kto byłby wstępnie zainteresowany; proszę też napisać, czy opcja z noclegiem, czy bez. Jeśli ktoś nie jest pewny, czy by był, niech też się wpisuje. Chcę poznać skalę zainteresowania :)

 

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Marzec to nie jest dobry czas na spotkanie w Lublinie. Prawdopodobnie będę wtedy wyjeżdżał, a nawet jeśli nie, to i tak wszystkie weekendy będą zajęte aż do maja i naprawdę nie będzie opcji, żeby się spotkać. Wszystko fajnie, ale jeśli coś, to trzeba to organizować w maju/czerwcu, bo w końcu i u mnie tak wyjdzie, że nawet na spotkanie we własnym mieście nie będzie dane mi przyjść. Na przełomie maja i czerwca będzie więcej czasu, lepsze możliwości organizacji tego... No i dużo lepsza pogoda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...