Skocz do zawartości

dobry wieczór


sylvia1

Polecane posty

Witam... Piórem pisałam całe liceum i podstawówkę a było to.... (tu spuśćmy zasłonę milczenie wszak kobiety o wiek sie nie pyta). Były to jakieś chińskie podróby ze schowanymi stalówkami za to jak sie nimi pisało- miałam jedno ulubione ale niestety po iluś tam latach w końcu się zgubiło po kolejnej przeprowadzce... Potem pisałam dlugopisami aż w prezencie dostałam parekera klasycznego IM. Niestety pech mnie prześladował - ktos mi go zwinął... No klasycznie ukradł mówi się. Obecnie w ramach powrotu kupiłam za bezcen pióro zenith ale pisze grubo nieciekawie a raz mi nawet nabój sam się wypiął i całość była do czyszczenia. Stąd pomysł by poszukać czegoś lepszego. Szukam i szukam i pomysłów brak. Podoba mi się parker historic colours colection pomarańczowy (ale to parker). Mąż proponuje watermana ale ja nie chcę klasycznego srebrnego. Nie pasuje do mnie - muszę mieć pióro, które dobrze lezy w damskiej drobnej ręce i czymś się wyróżnia...

Żałuję, że nie moge mieć kolekcji piór i każdego z innym kolorem ale niestety...

 

Pozdrawiam

Sylwia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac:-)

Jezeli szukasz tego jedynego idealnego dla Ciebie piora to bardzo zle trafilas...tutaj na jednym sie nie konczy. Na dwoch tez nie, a i z trzema jakos malo sie wydaje.

Obecnie mam chyba 15. Miałem więcej, ale pozbyłem się części tych, z którymi było mi nie po drodze. Po ostatnim spotkaniu lista chciejstw wydłużyła się bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac:-)

Jezeli szukasz tego jedynego idealnego dla Ciebie piora to bardzo zle trafilas...

No podejrzewam, że u mnie też na jednym się nie skończy... :P tyle ze kris musze kupić jako pierwsze a dopiero za jakiś czas drugie trzecie itd. Nie mogę na raz kupić kilku. U mnie ten proces zajmie pewno kilka ładnych lat. Ale w końcu zawsze zaczyna się od pierwszego kroku. :D z waszą pomocą nam nadzieje omijać rafy i nie kupować czegoś co się nie nadaje...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...