Skocz do zawartości

Dzień dobry


RaV

Polecane posty

Dzień dobry wszystkim!

 

Jak już pisałem w pierwszym poście - "Od wczoraj zatapiam się w Waszym forum i jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej wiedzy...nie sądziłem, że pióra wieczne i pisanie nimi może być dla kogoś taką pasją..."

 

Piórem wiecznym pisałem w podstawówce i większą część liceum. Przed maturą ogrom notatek i zapewne moja nieumiejętność obchodzenia się z piórem sprawiły, że zaczęło ono "przerywać" i z konieczności przerzuciłem się na długopisy.

Im bardziej zaczytuję się w Wasze forum tym większą mam ochotę na powrót do pisania piórem.

 

Do codziennej pracy szkoda by mi było pióra wiecznego, ale coraz bardziej kusi mnie by po prostu usiąść z piórem, kartką papieru i przypomnieć sobie jak to się kiedyś pisało :)

 

...o ile mój budżet i dość napięty grafik pozwoli to kto wie...

 

Pozdrawiam!

 

PS. Dobrze jest widzieć tylu pozytywnie zakręconych ludzi z pasją :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

 

 

Im bardziej zaczytuję się w Wasze forum tym większą mam ochotę na powrót do pisania piórem.

 

...o ile mój budżet i dość napięty grafik pozwoli to kto wie...

im dłużej będziesz na tym forum, tym większe prawdopodobieństwo, że budżet się znajdzie, a bądźmy szczerzy zakup dobrego pióra do własnego użytku nie musi się wiązać wcale z koniecznością posiadania dużego budżetu ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...