Skocz do zawartości

Hero 369 - bez szaleństw


zmechu

Polecane posty

Witajcie!

 

Kolejny nabytek prosto z Dalekiego Wschodu. Kupiony przy okazji innych zakupów, zostało mi parę $ z promocji to trzeba je było wydać na jedynie słuszne produkty :-)

 

Pióro w całości metalowe, oprócz sekcji. Korpus, skuwka zrobione ze stali nierdzewnej, matowionej. Jedynie klips i końce korpusu ze stali z połyskiem. Mimo że to stal to muszę przyznać - pióro jest bardzo przyjemne w dotyku - mimo chłodnego wyglądu aż przyjemnie trzymać pióro w dłoni. Jakość wykonania - bez zarzutu, wszystko dobrze spasowane, całe pióro to jedna płaszczyzna, stal i srebro.

 

PC074985.JPG

 

PC074986.JPG

 

Sekcja z czarnego plastiku z połyskiem, czarno-srebrnym zakończeniem. Po prostu bierzesz w palce i piszesz.

 

PC074987.JPG

 

Stalówka - jedyna wada pióra. Może to kwestia egzemplarza, ale trafił mi się zwyczajny gwóźdź. Zero elastyczności, a w dodatku drapie. Pewnie pendoktor dałby radę przywrócić stalówkę do porządku, bo póki co ja daję ocenę 1/10. No, chyba że ktoś takie lubi. Stalówka modelowana, o ciekawym kształcie i formie.

 

PC074988.JPG

 

PC074989.JPG

 

PC074990.JPG

 

System napełniania  - cóż to więcej powiedzieć :-) Wytłoczony napis "Doctor" - może to edycja dla lekarzy?

 

PC074991.JPG

 

 

Pisze bez problemów, z cieniutką kreską. Chińskie pióro więc oczywiście i atrament Hero:

369.jpg

Pióro leciutkie, zaledwie 16 gramów. Myślę że idealnie pasowałby zarówno do wypisywania recept jaki i do damskiej torebki :-)

 

Na zdjęciu poniżej moje nowe nabytki dla porównania wielkości, od lewej Hero 529, Hero 369, Jinhao X750, Jinhao 250 i Jinhao X450.

 

all.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...