Skocz do zawartości

FPD - wspomnienia...


MarcinEck

Polecane posty

Moi drodzy - już wróciłem z FPD i na gorąco dzielę się wrażeniami. Fotki dopiero po powrocie do domu ze względu na brak durnego kabelka (niestety to nie kabelek durny  :(  )
Przede wszystkim podziękowania - po pierwsze dla Adamona, za perfekcyjną i ogromnie sympatyczną i ciepłą organizację WSZYSTKIEGO. (ta Wasza kosmiczna toaleta gdzie na widok ptaszka odzywa się kukułka !;-)
Dla MacKozinskiego - za pełnienie honorów gospodarza, za całokształt i nade wszystko za świetny wykład (w trakcie którego wychodziłem kilkukrotnie, sorry, ale - wierz mi Maćku - za potrzebą! (piórową of course :)).
Dla Sticky'ego - będącego czymś w kimś w rodzaju GOPRu piórowego - z przeprosinami, że mu za długo zawracałem głowę :geek:
Nicpońce i Nicponiowi - za wspaniałe atramenty i za owocną krótką chwilę rozmowy, podczas której doszliśmy do wspólnych znajomych.
Z Pigolem też ;-) (merci!)
Minawaki'emu i AMcK za otworzenie mi oczu na urok polskich piór.
Kamilowi - któremu jak zginie jakiś Pelikan, to będzie wiedział gdzie szukać (masz oszałamiającą kolekcje Pelikanów!)
Hako, Bosa, Pomi, Kasiasemba, Ann, EEF, Papri  i Wszystkie inne Panie - dziękuję ze miałem możliwość zetknięcia się z waszym urokiem osobistym - jaka szkoda, że czas taki krótki - chciałoby się gadać godzinami...
Konisowi - za całokształt, a zwłaszcza za to, że mam 2 MB, których On nie ma  :P (ale mu ich serdecznie życzę, i wielu innych tyż)...
Piterowi, Rittelowi, Lepki'emu i całej wspaniałej młodzieży) wielkie dzięki - naprawdę miło mi się z Wami gawędziło!
Dla naszych wystawców - podziękowanie za udział, za życzliwość, a przede wszystkim za podejście - niemerkantylne, a za to życzliwe i fachowe. Jakże różne od, nazwijmy to, "supermarketowego" standardu. Z ogromną przyjemnością wspominam zwłaszcza moje pierwsze 20 minut spędzone z Abernatopenem i jego uroczymi właścicielami / przedstawicielami. Ale i Twoje Pióro, PanBonTon, f-penpol/Kaweco, Pelikan, Escribo i-przepraszam-wszystkich-których-nie-wymieniłem  :) - wielkie podziękowania, za chwile rozmowy, za dyspozycyjność i za życzliwość.
Kolejność, jak widzicie, analfabetyczna (uwaga! nie kojarzyć pierwszych 4 liter z niczym zdrożnym !!!). I niepoprawna politycznie. Po prostu idzie za głosem wewnętrznym W MIARĘ PRZYPOMINANIA SOBIE POSZCZEGÓLNYCH ZDARZEŃ...
BARDZO WAM ZA WSZYSTKO DZIĘKUJĘ !
Pozostaje tylko żal, że nie udało się nagadać ze wszystkimi... ale cóż
życzę Wam kolejnych 100 FPD ! - Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

dołączam do podziękowań! było super, super wystawcy, uczestniczy, Organizatorzy.... :)

cieszylam sie ze moglam poznac osobiscie osoby znane tylko z forum, Konis i zobaczyc Twoja super kolekcję :)

dziekuje Przemkowi za expresowe naprawienie Watermana, nie pisze ale juz plynie stalowka...

Adamon  - mega wielkie podziekowania !  :clap1:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również dołączyć się do podziękowań, które przede wszystkim kieruje w stronę gospodarza - Adamona! To było z pewnością najliczniejsze nasze spotkanie, takie naprawdę dwu-forumowe i jest to wspaniały prognostyk na przyszłość. Widać, że wspólna pasja jest w stanie zatrzeć wszelkie podziały i to się z pewnością nam udało i oby tak już zostało. Nie będę tu wymieniać wszystkich osób, którym chciałbym podziękować, ale Wy przecież wiecie dobrze, o kogo mi chodzi...;)

 

Na koniec kilka symbolicznych zdjęć, a Ci których nie było, niech szczerze żałują...;)

 

3813c7380bd38152.jpg ed823439ca586efd.jpg abccb6bcecdbc019.jpg fa65a9c07c7ddacc.jpg 40e65d971193d875.jpg 82d50c2e97c6c551.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim! Jeszcze raz i najbardziej Adamonowi, za organizację całości, która była po prostu ekstra. Chętnie wymieniłbym wszystkich, którym chciałem podziękować, ale zajęłoby to mnóstwo miejsca, bo rozmawiałem z mnóstwem osób. Dziękuję Wam wszystkim! To świetne doświadczenie, że mogliśmy przyjechać i się spotkać. Mam nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie będzie okazja na piórowe rozrywki w pióromaniackim gronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także bardzo dziękuję wszystkim, a szczególnie

- adamonowi za świetną organizację

-Basi i Kitkowi za odbiór z dworca i wspólną wizytę w sklepie

-Mackozinskiemu za rozmowę

-Konisowi za pióro :) (poszedłeś kiedy zniknęłam, nie miałam okazji się pożegnać)

-Ann i Akszugorowi za całokształt

-Nicponiowi za skutecznośc ;)

- Alverynowi za pomoc

- Arturowi za wspólną podróż powrotną

- empiemu za identyfikatory

 

Fajnie było znów z Wami pobyć....

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy  :D

Bardzo dziękuję wszystkim za spotkanie, a zwłaszcza:
- Gospodarzowi i gościnnej firmie Geberit za gościnność polską i szwajcarską organizację,
- tym, którzy przybyli z daleka za podjęcie wysiłku, wyzwania i osobiste stawienie się
- za toż samo co wyżej debiutantom  :)
- i wszystkim, którzy zechcieli coś przewieść i pokazać, w tym naszym zaprzyjaźnionym - piórowych, atramentowych i ogólnie piśmienniczych oraz  naprawczych - pokus dostawcom za (nieostatnie bynajmniej) kuszenie
- Empi-emu za kolejną "akcję - identyfikację"
- ekipie Cafe Silesia z TG za rozmowy o kawie i kawę oczywiście
- Państwu z Abernato, że udało się dotrzeć, choć poprzednimi razami coś stawało na przeszkodzie
- Nicponiowi i Agnieszce za ... wszystko atramentowe
- Stickiemu za pomoc fachową dla Seniora-Perełki, a Inahonowi za pomoc w dotarciu do domu
Adamowi, Pigolowi, Ani, Robertowi, Kamilowi, Krzyśkowi i Kasi Femme Fatale, Marcinowi, Kasi, Halinie, Konisowi, Andrzejowi-Andowi, Marcinowi Dexterowi, Lash, Przemkowi, Pomidorium, klanowi Aiyagi i wszystkim innym z którymi udało mi się chwilę porozmawiać...
- wszystkim, którzy wrzucają zdjęcia  :P
- i wreszcie kukułce i wodnym przeprawom w jej głosu towarzystwie  :D

Fajnie było zobaczyć kilka osób dawno nie widzianych, choć z wielu osobami tylko udało się mi się przywitać ledwie (i/lub pożegnać) :(  :cry:
I świetnie było zobaczyć przede wszystkim taką "klęskę urodzaju" piórowego Narodu jak jeszcze chyba nigdy na spotkaniu zamkniętym nie bywało. Moc pozytywnej energii i pozytywnie zakręconych ludzi. Chwila oddechu od rzeczywistości w jej znacznie mniej pozytywnych obszarach. Fajnie było być z Wami  8-)

Dzięki jeszcze raz i pozdrowienia dla wszystkich, którym dotrzeć nie udało się...
Niech Moc będzie z Wami!
Pzdr Mac

PS.: No i jeszcze przepraszam i obiecuję, że to ostatni raz  :geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również serdecznie dziękuję wszystkim za ten świetny czas, który mogłam spędzić w Waszym towarzystwie. Taki notesowy szaleniec jak ja miał wczoraj naprawdę gigantyczną ucztę :] To spotkanie było szczególne i bardzo się cieszę, że pomimo dużych trudności, jakie miałam z tym wyjazdem udało się przeskoczyć wszystkie kłody i dotrzec, było przednio! :)

W szczególności dziękuję tym, z którymi udało mi się spędzić tym razem więcej czasu: Nicponiowi i Nicponce (za ekspresowe relacjorecenzje pod presją :D), vitowi, Rittelowi i jego koledze, z którym przybył, którego wcześniej nie znałam, za dobre rozmowy, AnnBabci (wybacz mi brak pożegnania-nie mogłam Cię znaleźć a godzina odjazdu pociągu zbliżały się niebezpiecznie :<), miłemu Panu z eScribo, który odłożył mi notesik, bo obserwował mój spektakularny upadek silnej woli, ale niczego nie żałuję! :D, visvamitrze, który jak zwykle nie zawiódł i ma ciekawe sposoby na wykańczanie konkurencji (dziękuję!), akmacowi, który przywrócił mi wiarę w moje recenzje, Gospodarzom za świetną organizację, wszystkim, z którymi udało mi się zamienić choćby pół słowa i wymienić pół uśmiechu.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, chcę na następne spotkanie. :)

Zdjęcia zamieszczę, gdy znajdę jakiekolwiek internety nie będące moim telefonem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmilsi :)

Najsympatyczniejsi :)

 

Bardzo... Bardzo...

DZIĘKUJĘ :)

 

na sam pierw Adamowi - Baz Ciebie i przychylności oraz gościnności GEBERIT - to by się tak PIĘKNIE nie udało

 

Wszystkim !!! obecnym na FPD 2014 - za wszystkie "pogaduchy" 

bardzo miło było mi Was spotkać i poznać osobiście :)

 

Bardzo Miło było dla mnie to, że byliśmy Wszyscy RAZEM

PWF/FOP

 

Kolejne dzięki dla MacKozinski'ego - za zgromadzenie w 'jednym kawałku' = prezentacji

podstawowych i najważniejszych informacji o historii i konstrukcji piór.

Podziwiam i mam pełne uznanie dla rzeczowości i solidności prezentacji.

 

Pozdrawiam i Dziękuję Wszystkim Wystawcom !

Dla mnie to była wielka przyjemność móc niczym nieskrępowanym podziwiać Wasze artykuły.

Przy okazji przepraszam, że być może za dużo marudziłem i nudziłem.

Zwłaszcza na stoisku Twoje Pióro / PILOT

a Panie z KAWECO przepraszam za moją łamaną angielszczyznę...

ja rozumiałem wszystko - ale obawiam się że Panie mnie już nie za bardzo ;-)

a PELIKAN'a za być może zbyt pazerne tankowanie EDELSTEIN'ów  :oops: 

 

.....

to tak 'na gorąco' uff.....

... na prawdę było gorąco....

zwłaszcza za pierwszym razem w toalecie....

... już myślałem, że to Ku..Ku...KuKu... to jakieś odliczanie...

i ten "StarTrek" zaraz wyleci gdzieś poza galaktykę....

co z spodniami poniżej kolan byłoby mało komfortowe  :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, fantastycznie tak się zdewirtualizować i zobaczyć wreszcie na żywo ludzi, z którymi dotąd tylko się pisało albo oglądało ich na zdjęciach z poprzednich spotkań. Warto było się wybrać! Chciałbym też serdecznie podziękować: Gospodarzowi i wszystkim tym, dzięki którym FPD Warszawa 2014 mógł się w ogóle odbyć, Ann (za wypatrzeniew tłumie nowej twarzy i powitanie), Nicponiom (za cierpliwość), Konisowi (za możliwość obejrzenia i dotknięcia tych wszystkich MB i Pelikanów) i wszystkim innym, niewymienionym tu z nicka (za to, że byliście).

 

 

[...] akmacowi, który przywrócił mi wiarę w moje recenzje [...]

 

Ej, poważnie? :o Spójrz tylko na komentarze pod swoimi tematami, to najlepszy dowód, że społeczność forumowa pożąda Twoich recenzji i chłonie je z apetytem!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i ja wszystkim, którzy przybyli. Dziękuję uczestnikom i wystawcom.

Dziękuję za liczne przybycie, fantastyczną atmosferę, aurę pełną uśmiechów i życzliwości.

Nie będę wymieniał pojedynczo, bo z pewnością w ferworze pominąłbym kogoś, więc moje podziękowania kieruję do wszystkich.

Jestem szczęśliwy, że udało się nam spotkać w składzie interforumowym i ogólnokrajowym. Szczególne podziękowania kieruję zatem do tych wszystkich, którzy dojechali z różnych części Polski pokonując niekiedy długie odległości.

A specjalne podziękowania należą się Maćkowi za ciężką pracę fizyczną przy urządzaniu sal, transporcie i ustawianiu mebli, no i oczywiście za wyczerpującą prezentację o historii piór.

Łącznie z wystawcami (w niektórych wypadkach trudno rozróżnić wystawcę od uczestnika) było nas około 90 osób, więc całkiem spora gromadka. :)

Dziękuję za opanowanie emocji i dyscyplinę, w wyniku czego sale przetrwały ten eksperyment w zasadzie bez większych strat (trzeba będzie tylko przemalować jedną ścianę w korytarzu, bo komuś się chlapnęło czerwonym atramentem).

Mam nadzieję, że za rok też nam się uda zorganizować FPD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...