Jump to content

Fountain Pen Day - Dzień Pióra Wiecznego - Limitowany atrament - zapisy


ArielN

Recommended Posts

O zapowiedzi limitowanego atramentu przygotowanego specjalnie na obchody Dnia Pióra Wiecznego w Warszawie pisaliśmy już w tym temacie. Teraz pora na zapisy.

 

Butelek miało być 50. Niestety, podczas przygotowań, w laboratorium Nicponia wydarzyło się nieszczęście. W rezultacie na liście zmieści się tylko 40 osób. Tak moi drodzy, nie 50, tylko 40. Kolor wyjątkowy, stworzony wyłącznie z okazji Dnia Pióra Wiecznego. Nie będzie dostępny poza imprezą.

 

AtramentnaDzienPioraWiecznego.jpg

 

Żeby móc zakupić atrament, po uprzedniej rezerwacji (zapisie), trzeba być obecnym na spotkaniu  :). Przygotowanie atramentu ma na celu promocję Dnia Pióra Wiecznego. Jeżeli ktoś zapisze się na listę chętnych, ale nie przybędzie 8 listopada, straci możliwość zakupu, jednocześnie zwalniając butelkę dla osoby z listy rezerwowej.

 

Objętość butelki: 60 ml. Cena: 30 zł. Całość dochodu trafia do Nicponia za trud, wysiłek i na nowe projekty. Płatność i odbiór na miejscu, podczas spotkania, na stoisku Nicponia.

 

Jedna osoba może zarezerwować tylko jedną butelkę. Każdy może wpisać na listę tylko siebie, nikogo innego.

 

Zaczynamy (wpisujemy się poprzez skopiowanie ostatniej wersji listy i dopisanie swojego nicku na pierwszej wolnej pozycji):

 

1....

2....

3. itd.

 

PS Wszelkie pytania/opinie dotyczące atramentu zamieszczamy w tym wątku. Tu odbywają się jedynie zapisy.

PSS W przypadku, w którym osoba wybierająca się na spotkanie nie jest zarejestrowana na PWF, ale jej nick znajduje się na liście uczestników imprezy, to w celu zapisania się należy przesłać zgłoszenie na adres email: piorawiecznefoum (na) gmail (kropka) com. W razie braku butelek o kolejności zdecyduje godzina przesłania wiadomości/opublikowania postu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...