Skocz do zawartości

Pióro na prezent, podziękowanie za pracę, sam do końca nie wiem za co...


Asmodeusz

Polecane posty

Ale zbieram cięgi, z prawa i z lewa. Przemyślę to wszystko bardzo dokładnie.

Na pewno jeśli już się zdecyduję, to będzie ono skromniejsze. Poszperam i poszukam ładnego, małego pióra. Sam kupię jedno do wypróbowania. A potem ewentualnie drugie na prezent.

zapytaj żonę, co sądzi o tym prezencie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Prezent owszem miła sprawa  :thumbup:  jedynie nie rozumiem, dlaczego uparłeś się na pióro dla kobiety

 i drążysz ta sprawę tego pióra przez kilka dni.

 Moim zdaniem w podziękowaniu można dać prezent jakikolwiek inny --- ładny perfum, coś z garderoby

 buty, torebka, pięknie oprawiony pamiętnik coś może z biżuterii (bransoletka, łańcuszek, kolczyki) itd. itd

 wszystko zależy od własnej inwencji twórczej i pomysłowości, ale na pióro bym się nie skłaniał :nono:

 za miesiąc lub dwa  zobaczymy na Aledrogo że ta osoba sprzedaje to pióro jako nietrafiony prezent :wacko: 

 Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony dodałem trochę zróżnicowania, a co kolega Asmodeusz zrobi, to jego sprawa :bezradny:

 

 

Moim zdaniem pióro to dobry trop tylko kwestia tego jakie... :-)

piszesz tak, bo akuratnie interesujesz się piórami i ja to całkowicie rozumiem, że dla ciebie taki prezent był by na miejscu

 lecz nie wiadomo czy ta osoba obdarowywana będzie z tego prezentu zadowolona :bezradny: 

 Proponuję Parker Vector :mosking:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfumy, buty i wszystkie te inne rzeczy, które @YAMAHAL wymieniłeś są jeszcze bardziej osobiste niż pióro...

 

Dokładnie, to jest jeszcze bardziej osobiste. Tak sobie myślę, że mało osobiste i praktyczna byłaby jakaś fajna zakładka do książki - tym bardziej dla dziewczyny, prezent nie jest strasznie drogi, bo tak ok 100zł (więc problem zbyt drogiego prezentu by odpadł), a książki czyta każdy.... no może nie każdy ale jednak przyszła studentka będzie musiała ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o zainspirowaniu kogoś czymś, czego wcześniej nie znał.

Nie rozumiecie, albo nie chcecie zrozumieć.

Łatwiej kpić niż doradzić?

Proszę o zamknięcie tematu. Nie mam zamiaru czytać takich komentarzy.

Pióro wybierałem z żoną, wie kto ma je dostać.

THE END.

Nie gniewaj się. Po prostu obdarowana może się dziwnie poczuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iza @Nika hmmm dziwny tok rozumowania :cry:  czyli wam kobietom już nie można podarować prezentów osobistych

(jak wy to nazywacie) typu, perfumy, garderoba, biżuteria, itp? :w00t:

ok skreślam z listy tego typu rzeczy i wpisuję zakładkę za około 100 zł. :rechot:

 ciekawe jaka będzie reakcja osoby obdarowanej tym że naprawdę praktycznym gadżetem :thumbup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@YAMAHAL, oczywiście, że można podarować prezenty bardziej osobiste ale nie zawsze jest to na miejscu. Nie chcę ciągnąć tego tematu skoro Asmodeusz sobie już tego nie życzy (w końcu to jego wątek),  uważam tylko, że pióro jest mniej zobowiązującym, albo inaczej - mniej krepującym prezentem aniżeli rzeczy bardziej osobiste. To może jeszcze bardziej łopatologicznie - prezenty osobiste wręcza się osobie bliskiej (im osoba bliższa, tym prezent może być bardziej osobisty). A tutaj rozpatrywaliśmy prezent dla ucznia od nauczyciela. Inną kwestią była cena pióra i o to cała sprawa się rozbijała..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asmodeusz, spokojnie, bez emocji.

 

Nikt na tym forum zapewne nie ma celu wtykania jakichś szpil ani wycieczek personalnych. A żarciki to typowe zachowanie, nie bierzmy wszystkiego na serio :-)

 

Wybrałeś bardzo fajny prezent dla wyjątkowej osoby. Coś Ci powiem - gdybym taki prezent dostał ja, byłbym PRZESZCZĘŚLIWY! Równie przeszczęśliwe byłoby pewnie 99% tego forum. Problem jest jedynie w tym, jak zareaguje obdarowana osoba, która miłośnikiem piór nie jest.

 

Wydaje mi się, iż wymaga to przemyślenia. To tak jak kupno komuś perfum - choćby nie wiem jakie były to mogą w najlepszym stopniu wprawić w zakłopotanie. Gdybym ja dostał np. elegancki zapach od Armaniego to byłbym w kropce, bo, kurde, prezent drogi, nie wiadomo co z nim zrobić a nie daj Boże byłby nie w moim guście. Ale jakby dostał to ktoś z perfumy-armani-forum.pl to... tak, byłby przeszczęśliwy :-)

 

To tyle teorii. Nie obrażaj się tylko napisz co wybrałeś i jak bardzo obdarowana osoba się ucieszyła! Trzymam kciuki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest jeszcze bardziej osobiste. Tak sobie myślę, że mało osobiste i praktyczna byłaby jakaś fajna zakładka do książki - tym bardziej dla dziewczyny, prezent nie jest strasznie drogi, bo tak ok 100zł (więc problem zbyt drogiego prezentu by odpadł), a książki czyta każdy.... no może nie każdy ale jednak przyszła studentka będzie musiała ;)

Idealnie.

A kpiny raczej robi sobie tu zdecydowana mniejszość.

Edytowano przez Claash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny - zarażenie piórozą.

Ale może dać jej kawałek do popisania piórem na którychś korepetycjach (jakoś to wymyślisz) przekonać się, czy "czuje" choć trochę pisanie piórem.

Inaczej wyląduje jako kolejny nietrafiony prezent (sam niedawno kupowałem od studentki pióro które dostała od rodziny w dobrej wierze).

Oczywiście jeśli chcesz w jakiś sposób zarazić, to może przy jakieś okazji opowiedz jakąś fajną historię związaną z piórem, najpierw wciągaj po kawałku.

Pokaż jak fajnie np. może flexować, może pokaż jak można kaligrafować itp., a później w przypadku jakiegokolwiek zainteresowania.

Może pokaż prace piórem robione, np. naszej koleżanki @Yennefer:

http://kamilam94.deviantart.com/gallery/?offset=24

 

Jak nie poczuje klimatu, to zastanów co tak na prawdę jej się podoba, co ją interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny - zarażenie piórozą.

Ale może dać jej kawałek do popisania piórem na którychś korepetycjach (jakoś to wymyślisz) przekonać się, czy "czuje" choć trochę pisanie piórem.

Inaczej wyląduje jako kolejny nietrafiony prezent (sam niedawno kupowałem od studentki pióro które dostała od rodziny w dobrej wierze).

Oczywiście jeśli chcesz w jakiś sposób zarazić, to może przy jakieś okazji opowiedz jakąś fajną historię związaną z piórem, najpierw wciągaj po kawałku.

Pokaż jak fajnie np. może flexować, może pokaż jak można kaligrafować itp., a później w przypadku jakiegokolwiek zainteresowania.

Może pokaż prace piórem robione, np. naszej koleżanki @Yennefer:

http://kamilam94.deviantart.com/gallery/?offset=24

 

Jak nie poczuje klimatu, to zastanów co tak na prawdę jej się podoba, co ją interesuje :)

też mi się wydaje, że taki sposób mógłby być najlepszy

 

 

te prace naprawdę są piórem robione  :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...