Skocz do zawartości

Pióra Danitrio


peterek_primosz

Polecane posty

Z tego co wyczytałem o tej marce jest to manufaktura piór z USA, specjalizująca się w wyrobach z lakieru Urushi i ozdobnych malowaniach w typie maki-e, odnoszę wrażenie że jest to podobnie jak Sailor w Japonii PRAWIE ŻE podróbką MB tak tutaj ta manufaktura kopiuję pomysły Nakaii. Co sądzicie o piórach tej marki? ktoś z was posiada w swojej kolekcji takie pióro? Jak się nim pisze? Warte jest swojej ceny?

 

3782080040_998628ceb7_z.jpg?zz=1

 

http://danitrio.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre Danitrio są masakrycznie ładne. Wszystkie modele kryte urushi są koszmarnie drogie. Zwłaszcza, że stalówki biorą od znanego niemieckiego producenta, który robi "dla wszystkich", więc pisać będzie poprawnie, przyjemnie, ale bez szczególnego efektu "wow". O ile ktoś się odważy tym pisać po zakupie. ;)

Edytowano przez Alveryn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są kosmiczne, jak uważacie warte te pióra są takiej ceny? Ja jestem wielbicielem piór, ale to jest przede wszystkim rzecz do pisania dopiero później (ewentualnie) dzieło sztuki. Dla mnie górna granica to około 3000zł więcej za pióro nawet jeśli całe było by zrobione ze złota i wysadzane rubinami, nie dał bym, a za taką sumę można sprawić sobie naprawdę super-ekstra- git pióro.

Stempel na stalówce powstaje na wczesnym etapie produkcji. Nie słyszałem, żeby ktoś się bawił w półprodukty. Pomijając może grawer laserowy na stalówkach OEM.

Hmmm czy firma która tak się reklamuje i tak się ceni nie powinna od podstaw robić pióra?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...