Jump to content

Pióra Danitrio


Recommended Posts

Z tego co wyczytałem o tej marce jest to manufaktura piór z USA, specjalizująca się w wyrobach z lakieru Urushi i ozdobnych malowaniach w typie maki-e, odnoszę wrażenie że jest to podobnie jak Sailor w Japonii PRAWIE ŻE podróbką MB tak tutaj ta manufaktura kopiuję pomysły Nakaii. Co sądzicie o piórach tej marki? ktoś z was posiada w swojej kolekcji takie pióro? Jak się nim pisze? Warte jest swojej ceny?

 

3782080040_998628ceb7_z.jpg?zz=1

 

http://danitrio.com/

Link to comment
Share on other sites

Niektóre Danitrio są masakrycznie ładne. Wszystkie modele kryte urushi są koszmarnie drogie. Zwłaszcza, że stalówki biorą od znanego niemieckiego producenta, który robi "dla wszystkich", więc pisać będzie poprawnie, przyjemnie, ale bez szczególnego efektu "wow". O ile ktoś się odważy tym pisać po zakupie. ;)

Edited by Alveryn
Link to comment
Share on other sites

Ceny są kosmiczne, jak uważacie warte te pióra są takiej ceny? Ja jestem wielbicielem piór, ale to jest przede wszystkim rzecz do pisania dopiero później (ewentualnie) dzieło sztuki. Dla mnie górna granica to około 3000zł więcej za pióro nawet jeśli całe było by zrobione ze złota i wysadzane rubinami, nie dał bym, a za taką sumę można sprawić sobie naprawdę super-ekstra- git pióro.

Stempel na stalówce powstaje na wczesnym etapie produkcji. Nie słyszałem, żeby ktoś się bawił w półprodukty. Pomijając może grawer laserowy na stalówkach OEM.

Hmmm czy firma która tak się reklamuje i tak się ceni nie powinna od podstaw robić pióra?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...