Skocz do zawartości

Jesiennego minizestawienia ciąg dalszy


bosa

Polecane posty

Witojcie!


Zestawień mych maleńkich dziś ciąg dalszy, gdyż przydadzą się do nadchodzących recek. A jako dodatek do recek właśnie je traktuję.


Dziś na warsztacie wszelkie stworzenie, co ciepłopomarańczowobordowoczerwoneitympodobne.


Niestety limit uroczego światła jesiennego słońca na ścianie wschodniej został wyczerpany, toteż zdjęcia w sztucznym oświetleniu, co widać <bije się w piersi, mea culpa, nie wykorzystałam należycie słońca>.


 


WKg5vuw.jpg


Af199GV.jpg


N7OAXcz.jpg


ORpRT9P.jpg


QqpRfWu.jpg


OEdjdPj.jpg


 


 


Przy Morindzie niestety mi się piórko było zfajdało krwawym Durchfallem i musiałam brzydko wykorektorować i napisać nazwę Grenatem. Także tego, wybaczcie :<


 


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosa - mam wrażenie, że Twój Grenat, a ten z recenzji visvamitry znacznie się różnią. Mam go i "na żywo" bliższy jest Twoim próbkom - wiem, wiem, wszystko kwestia ustawień monitora, a także skanów, papieru, etc... jednak w moim odczuciu bliżej mu do jakiegoś bardziej ziemistego koloru, aniżeli fioletu (chociaż chciałabym odwrotnie:-))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. To ciekawe, bo ja Grenat określiłabym jako raczej podobny do R&K Alt Bordeaux, na pewno nie ziemisty... Choć faktycznie, na tym zdjęciu wyszedł bardziej brązowy niż jest realnie.

 

Tu już wymierniej widać kolor: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/4974-lartisan-pastellier-callifolio-grenat-czyli-miłośc-od-pierwszego-wejrzenia/?hl=grenat

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...