Skocz do zawartości

Dość tanie pióro do użytku codziennego


PiVoSH92

Polecane posty

Przejrzyj tematy z piórami polecanymi w tej cenie, ustaw opcję kwoty na allegro czy innym ceneo, poszukaj stalówki F i zapytaj o kilka konkretnych modeli, porównania grubości eFek były już tu nie raz. Standardowo Pilot 78 z eFką, cienizna i gładkość w jednym.

Nawet tysiąc razy!

Można zrobić osobny temat, który zbiera łącznie te wszystkie "dobre, tanie, dobre i tanie oraz cienko piszące albo po coś, po toś" :P Tak to nie powinno być tyle tych samych tematów o to samo.. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację vannolot, ostatecznie to tylko utrudnia szukanie na forum, tworzy się masę powtarzanych tematów. Z jednej strony wolność itd, ale z drugiej jest mnóstwo tematów o dokładnie to samo...., Może Administracji udałoby się przypiąć kilka tematów o najczęściej powtarzane pytania, a usuwanie nowych takich samych na wstępie, zanim się utworzy kolejny tasiemiec. Szczerze mówiąc to jak widzę po raz n-ty pytanie o to samo co parę dni wcześniej to nawet nie chce mi się tego czytać juz nie mówiąc o napisaniu czegokolwiek w takim wątku. może tylko ja tak mam... Ale warto wziąć pod uwagę każdą sugestię. Pozdrawiam ludziska. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...