Skocz do zawartości

Montblanc Season's Greetings - odwrócona recenzja


ArielN

Polecane posty

A jeśli dasz powąchać ten atrament trzem (nieuprzedzonym) osobom i skonstatują oni, iż zapach przypomina:

woń palonej opony, pylącej w pełnym słońcu byliny i zapadającego w pamięć na wieki powiewu kurzych odchodów

osobiście postawię Ci trzecie! :lol:

ja mogę być jedną z tych osób ;)

zdarzało mi się po pisaniu oblizać sobie stalówkę pióra

od tej pory pamiętam jak smakuje sfermentowany pelikan blublek z domieszkami wszystkiego co się pod rękę nawinie, o kolorze zielonkawym

to odrobinę cofało, dlatego chętnie powącham jakiś śmierdzący atrament :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArielN: kolor jest ładny. :) Tak czy siak, atramentu bym nie kupił. W życiu. Za drogi.

Rzeczywistość okazała się jednak bolącą przeprawą przez woń palonej opony, pylącej w pełnym słońcu byliny i zapadającego w pamięć na wieki powiewu kurzych odchodów

Łoj. :wacko:

ja mogę być jedną z tych osób ;)

zdarzało mi się po pisaniu oblizać sobie stalówkę pióra

od tej pory pamiętam jak smakuje sfermentowany pelikan blublek z domieszkami wszystkiego co się pod rękę nawinie, o kolorze zielonkawym

:blink: :blink: :blink: Brak słów. :blink: :blink: :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Byliny" w sensie roślin, które wielokrotnie wydają na świat nasiona lub zarodniki. Ale mogę pozostawać w błędzie - na roślinach niestety się nie znam :blink: (poza wodnymi).

Coś czuję, że kolejne spotkanie forumowiczów może okazać się spotkaniem, na którym wszyscy będą wąchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Rzeczywistość okazała się jednak bolącą przeprawą przez woń palonej opony, pylącej w pełnym słońcu byliny i zapadającego w pamięć na wieki powiewu kurzych odchodów (kto miał styczność z kurzym nawozem, ten już wie jak pachnie cynamon według Montblanc).

I po świątecznym nastroju :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...