Jump to content

Naprawa piór wiecznych. Maciej Wardecki.

ArielN
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Sądzę, że tak - na początku czerwca odbierałam naprawione pióro. Spróbuj dzwonić po południu (zakład jest czynny od 11 do o 17-tej, ale gdy oddawałam pióro do naprawy pan Maciej uprzedzał, że obowiązki rodzinne mogą zatrzymać go dłużej w domu).

• 2 months later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
Dnia 15.05.2017 o 12:48, _ded_ napisał:

E, żadna :)

Naprawa trwała długie miesiące, ale umówiłem się z p. Wardeckim że czas jest dla mnie zupełnie nieistotny.

Normalne naprawy pewnie trwają normalną ilość czasu. :)

nieprawda, że "normalną ilość czasu". Oddałem pióro do naprawy 07.02.2021. Oczywiście, żadnego pokwitowania przyjęcia do naprawy nie otrzymałem. Po miesiącu odwiedziłem zakład z pytaniem o postęp naprawy. Po dłuższych poszukiwaniach w stosie kopert pióro zostało odnalezione. Oczywiście, nie zreperowane. Sytuacja powtórzyła się po kolejnym miesiącu. Wówczas pióro zabrałem. Nie polecam usług tego pana...

Dnia 12.05.2017 o 10:23, Tiarus napisał:

Trochę mnie przerażasz - co znaczy długi...?
Mam piórko w naprawie (ponoć skrzywiona po upadku stalówka, tylko winnych ni ma) i nastawiałam się na 2-3 tygodnie... będzie dłużej?

Oddałem pióro do naprawy 07.02.2021. Oczywiście, żadnego pokwitowania przyjęcia do naprawy nie otrzymałem. Po miesiącu odwiedziłem zakład z pytaniem o postęp naprawy. Po dłuższych poszukiwaniach w stosie kopert pióro zostało odnalezione. Oczywiście, nie zreperowane. Sytuacja powtórzyła się po kolejnym miesiącu. Wówczas pióro zabrałem. Nie polecam usług tego pana...

Wiele lat temu, oddałem pióro do naprawy w ręce mistrza Wardeckiego, zakład mieścił się jeszcze na Chmielnej.......po półrocznym okresie oczekiwania, odebrałem pióro w stanie, w jakim je oddałem.....niestety, mistrz Wardecki nie poradził sobie z problemem.

Natomiast mistrz Dudek, poradził sobie błyskawicznie i bezproblemowo w dwa tygodnie (wraz z przesyłka w obie strony).

Tylko tyle i aż tyle chciałem powiedzieć.....