Skocz do zawartości

Montblanc Writers Edition: Daniel Defoe


Mariusz888

Polecane posty

"Seria poświęcona wielkim pisarzom obejmuje już kilkanaście modeli. Jednak dopiero niedawno poszerzono ją o autora wielu znanych nowel, a także dzieła, które przeszło już dla klasyki literatury – a mianowicie przygód Robinsona Crusoe. Książka ta została opublikowana w 1719 roku i do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Muszę osobiście przyznać, że również dla mnie jest to jedna z tych książek, przy których niezwykle miło spędziłem czas i do dziś zostaje jedną z ulubionych. Stała się ona także inspiracją dla ogólnego projektu pióra (a także pióra kulkowego i długopisu) poświęconego pisarzowi."

 

Czytaj całość

 

Jak dla mnie prezentują się doskonale. Zwłaszcza pióro, ale może jestem nieobiektywny bo uwielbiam książkę o przygodach Robinsona Crusoe... :rolleyes:

 

montblanc_defoe1.jpg

Edytowano przez ArielN
Korekta URL na prośbę autora
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne pióro. Ale te wszystkie nawiązania i odzwierciedlenia prezentują ten sam poziom, co program Dom nie do poznania, czy American Hot Rod. Jak według mnie, to trochę zbyt płytko, jak na czołowego producenta ekskluzywnych instrumentów piśmienniczych. Włosi robią to dużo lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zdjęcie tylko render.

Czytaj całość odsyła do obrazka zamiast do artykułu.

Czekam na LE Jacek Dukaj, takiego bym kupił. Najlepiej zrobionego z zimnaza (͡º ͜ʖ͡º)

 

 

 

 

"Seria poświęcona wielkim pisarzom obejmuje już kilkanaście modeli. Jednak dopiero niedawno poszerzono ją o autora wielu znanych nowel, a także dzieła, które przeszło już dla klasyki literatury – a mianowicie przygód Robinsona Crusoe. Książka ta została opublikowana w 1719 roku i do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Muszę osobiście przyznać, że również dla mnie jest to jedna z tych książek, przy których niezwykle miło spędziłem czas i do dziś zostaje jedną z ulubionych. Stała się ona także inspiracją dla ogólnego projektu pióra (a także pióra kulkowego i długopisu) poświęconego pisarzowi."

 

Czytaj całość

 

Jak dla mnie prezentują się doskonale. Zwłaszcza pióro, ale może jestem nieobiektywny bo uwielbiam książkę o przygodach Robinsona Crusoe... :rolleyes:

 

 

Fakt - nie wiem dlaczego jest zły link bo powinien prowadzić tu:

 

http://zegarkiipiora.com/2014/09/23/montblanc-writers-edition-daniel-defoe/

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...