Skocz do zawartości

Siemaneczko.


kanari

Polecane posty

 

Witaj!

 

Lamy są bardzo fajne. Choć mój kolega zafascynowany moją Lamą Safarą z eFką, nabył podobną i trafiła się mu taka mniej przyjemna w pisaniu. Czyli bywają egzemplarze mniej udane. Życzę Ci przyjemnego forumowania

 

Ja z dwoma nie miałam problemu, dopiero po upadku jednej przechylona w prawo drapała, pisząc prosto lub pochylając w lewo nie było problemu. Może nabędę kiedyś cały zestaw Lamy, każda sztuka w innym kolorze.. ale wtedy będzie problem i pytanie: "co dalej?", All Star, który stalówki ma te same? To się nigdy nie skończy ;D
Cieszę się, że jeszcze nie wpadłam w kupowanie atramentów bo póki co mam tylko dwa - czarny i zwykły niebieski.
 

 

ja po biolchemie nie zdawalem chemii z racji moich niskich umiejetnosci, i uznalem ze zdam sobie geo rozszerzona tak "4fun". bez niczego poszedlem na maturke i mam 50% po 3 latach nauki bio mialem nizszy wynik... 

nie wiem jak to jest z wowem teraz, na tbc bylo fajnie, na wotlk skomplikowanie i straszna lama ze mnie byla, przestalem grac ;D

 

Ja gram w Wotlk, zaczynałam od Cataclysm'u. Próbowałam grać w Pandarię, ale jest tak uproszczona, że aż mnie to irytuję i nie mam ochoty by grać. 

Edytowano przez kanari
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...