Skocz do zawartości

Siemaneczko.


kanari

Polecane posty

Cześć, czytam to forum od jakiegoś czasu, ale konto mam dopiero jakieś 6 minut. Na imię mam Karolina, lat 19.

Pierwsze pióro kupiłam sobie w ostatniej klasie gimnazjum, był to Herlitz. Chciałam pisać czymś ciekawszym i pióro wydawało mi się bardzo oryginalne. Potem w liceum pojawił się Parker Vector, którym pisałam przez cały rok szkolny,a potem przy przeprowadzkach wakacyjnych mi się zawieruszyło. Lubiłam to pióro; lekko się pisało i moje okropne pismo nie wydawało mi się złe. Popisałam trochę długopisem, ale miałam ochotę na powrót do pióra. Zaczęłam, więc czytać w internecie.. zależało mi na czymś z cienką stalówką i poniżej 200 zł. Nie wyobrażam sobie rozszerzonej matematyki i pisania indeksów czymś grubym. Trafiłam na Lamy Safari EF. Początkowo średnio podobał mi się desing, wydawało mi się takie tanie i plastikowe, potem jednak coraz bardziej się przekonywałam i zamówiłam w kolorze żółtym. Spędziło ze mną cały rok, pisałam nim wszędzie; w pamiętniku, kalendarzu, zeszytach..no może z wyjatkiem krzyżówek bo przebija ;) 
Nadal mam tą Lamy i ostatnio dokupiłam do niej drugą w kolorze Neon Coral.

Poza pisaniem piórem w wolnym czasie trochę czytam, gram w Wowa i zbieram rośliny do zielnika.  

Mam nadzieję, że nikogo nie zanudziłam. Starałam się o coś krótkiego by nie zanudzić,ale głupio mi było napisać jedno zdanie :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Naprawdę jestem pod wrażeniem tego przywitania.... Składne zdania, interpunkcja i ogólna historia to elementy, które wcale nie tak często odnajduję w tekstach pisanych przez studentów (wnioskuję po "indeksów") :) Z ciekawości zapytam "co i gdzie studiujesz"?

no i tytuł. nie zapominajmy o tytule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Naprawdę jestem pod wrażeniem tego przywitania.... Składne zdania, interpunkcja i ogólna historia to elementy, które wcale nie tak często odnajduję w tekstach pisanych przez studentów (wnioskuję po "indeksów") :) Z ciekawości zapytam "co i gdzie studiujesz"?

Nie wiem na ile wywoła to ogólne zaskoczenie, ale jestem w maturalnej klasie. Kiedyś miałam inne priorytety i powtarzałam klasę. Rozważam informatykę lub kognitywistykę.

 

Hejka, rośliny w zielniku - tego nie spotyka się codzień :)

Zaczęłam zbierać w tym roku. Tak pomyślałam, że fajnie by było umieć sobie zrobić olejek na włosy czy np w kryzysowej sytuacji wiedzieć jaka roślina zatrzyma krwawienie. Zbieram, identyfikuję i tak się uczę. Miło się też potem ogląda te roślinki i można się popisać przed znajomymi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Cześć :) Naprawdę jestem pod wrażeniem tego przywitania.... Składne zdania, interpunkcja i ogólna historia to elementy, które wcale nie tak często odnajduję w tekstach pisanych przez studentów (wnioskuję po "indeksów") :) Z ciekawości zapytam "co i gdzie studiujesz"?

Mówiąc o indeksach miała zapewne na myśli np. 'Do potęgi drugiej'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz już zielnik, idź na farmację. jak nic przyda się na egzamin z botaniki farmaceutycznej.

 

Może bym i poszła, ale biologia to moja achillesowa pięta ;)

Cześć!

Mówiąc o indeksach miała zapewne na myśli np. 'Do potęgi drugiej'.

Tak, takie indeksy miałam na myśli, najgorzej by było na Limesach, które miałam w zeszłym roku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam zaraz biologia. semestr parazytologii, dwa semestry botaniki, semestr fizjologii, a tak to sześć semestrów chemii odmienianej przez różne przypadki, od analitycznej, po organiczną. a na deser synteza. no i różne przedmioty analityczne. także tego, biologii na farmacji jest w sumie mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, tez swego czasu gralem w wowa :D jednak jak dla mnie zbyt skomplikowane.

Tym nowsza wersja wowa tym coraz łatwiej ;) znikają drzewka talentów i zmniejsza się wybór możliwości.

oj tam zaraz biologia. semestr parazytologii, dwa semestry botaniki, semestr fizjologii, a tak to sześć semestrów chemii odmienianej przez różne przypadki, od analitycznej, po organiczną. a na deser synteza. no i różne przedmioty analityczne. także tego, biologii na farmacji jest w sumie mało.

Wezmę to pod uwagę, ale nie wiem czy po rozszerzonej geografii, matematyce i informatyce mam jakieś szansę ;) Tym bardziej, że chemie zawsze zaliczałam na trójeczkę i nigdy jakoś specjalnie się do niej nie przykładałam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

ja po biolchemie nie zdawalem chemii z racji moich niskich umiejetnosci, i uznalem ze zdam sobie geo rozszerzona tak "4fun". bez niczego poszedlem na maturke i mam 50% po 3 latach nauki bio mialem nizszy wynik... 

nie wiem jak to jest z wowem teraz, na tbc bylo fajnie, na wotlk skomplikowanie i straszna lama ze mnie byla, przestalem grac ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Lamy są bardzo fajne. Choć mój kolega zafascynowany moją Lamą Safarą z eFką, nabył podobną i trafiła się mu taka mniej przyjemna w pisaniu. Czyli bywają egzemplarze mniej udane. Życzę Ci przyjemnego forumowania

Edytowano przez ryard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...