Skocz do zawartości

FS FITZGERALD GOLDEN TWENTIES ORANGE - Organics Studio


visvamitra

Ankieta  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?

    • Tak
    • Nie
    • Trudno powiedzieć
      0


Polecane posty

Golden Twenties Orange to mój ulubiony atrament Organics Studio i jeden z najładniejszych pomarańczowych atramentów, jakie znam. Dodam, że w odróżnieniu od wielu pomarańczy, nie zasycha, nie wpełza na stalówkę, nie krystalizuje. Jest po prostu fantastyczny. 

 

Fanów pomarańczy zapraszam do rzucenia okiem na zestawienie trzydziestu dwóch odcieni.

 

gXNO6X.jpg

 

 

 

 

KROPLE ATRAMENTU NA RĘCZNIKU KUCHENNYM MARKI QUEEN ZE ZNANEJ SIECI DYSKONTÓW

 

 

4ehMUG.jpg

 

CHROMATOGRAFIA

 

t1zwe6.jpg

 

 

MÓJ PROGRAM GRAFICZNY WIERZY, ŻE FSF GTO WYGLĄDA MNIEJ WIĘCEJ TAK:

 

 

cXiWJk.jpg

 

ZAKRES KOLORU (użyłem narzędzia gradient w PSie, zaznaczyłem partie jasne i ciemny, w rezultacie powstał taki gradient - dla papieru OXFORD)

 

 

CxOuaT.jpg

 

 

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Organics Studio

Kolor: FS Fitzgerald Golden Twenties Orange

Opakowanie: 50 ml

 

 

Nasycenie: silne

Przepływ: bardzo dobry

Cieniowanie: piękne po prostu

 

 

 

Wysychanie: 

 

 

UYqRid.jpg

 

SKANY (Pismo + cieniowanie):

 

Atrament jest częścią serii Organics Studio Wielcy Pisarze. FS Fitzgerald to jeden z najbardziej znanych pisarzy, autor Wielkiego Gatsby'egi. I od krótkiego fragmentu jego twórczości napisanego piórem Hero 5028 ze stubem 1,9 zaczniemy.

 

sED4Gu.jpg


j4xW0Y.jpg

 

MwF3wY.jpg

 

Ovs8fy.jpg

 

 

W kalendarzu LEB MODEL (Haolilai 908)

 

wY6syU.jpg

 

 

UuPXGj.jpg

 

 

 

 

Na papierze OXFORD

 

JghFse.jpg

 

 

tVufii.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz888 - to jest ten atrament i on faktycznie wypada blado na tzw. "swabach" (czyli śladach pozostawionych patyczkiem higienicznym), w suchych piórach równeiż wypada mało ciekawie i trochę płasko. Kiedy jednak pióro pisze "mokro" zaczyna się bajka. Podobnie jest zresztą z Autumn Oak Diamine. Na swabie nuda, w piórze przygoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja generalnie bardzo lubię mokre stalówki, chociaż z drugiej strony preferuję raczej F lub M bo często muszę pisać w małych polach :rolleyes:  Ale planuję właśnie zakupić teraz coś z mokrym B lub nawet szerzej - zresztą ostatnio odkrywam część kolorów na nowo właśnie dzięki maczanej stalówce z obsadką :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... on faktycznie wypada blado na tzw. "swabach" (czyli śladach pozostawionych patyczkiem higienicznym), w suchych piórach równeiż wypada mało ciekawie i trochę płasko. Kiedy jednak pióro pisze "mokro" zaczyna się bajka...

 

No właśnie... Ciekawe toto, zwykle atramentem "pomazane" wygląda ciemniej i głębiej niż kreska, a tu na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...