Skocz do zawartości

Sheaffer: Taranis 9440


Czikosz

Polecane posty

Jakoś nie w moim typie to pióro. Zamknięte jeszcze mi się podoba... i jedynie wtedy. Estetycznie zupełnie nie przekonuje mnie ten ogromniasty napis. Nieproporcjonalnie mała stalówka też uroku nie dodaje, choć ten brak proporcji zauważalny jest zależnie od punktu widzenia. Oczywiście nie odmawiam użyteczności, a nawet wygody gdyż z wyglądem nie musi to iść w parze. Jeśli tylko wygodnie się nim pisze i wiążą się z nim miłe wspomnienia - gratuluję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie w moim typie to pióro. Zamknięte jeszcze mi się podoba... i jedynie wtedy. Estetycznie zupełnie nie przekonuje mnie ten ogromniasty napis. Nieproporcjonalnie mała stalówka też uroku nie dodaje, choć ten brak proporcji zauważalny jest zależnie od punktu widzenia. Oczywiście nie odmawiam użyteczności, a nawet wygody gdyż z wyglądem nie musi to iść w parze. Jeśli tylko wygodnie się nim pisze i wiążą się z nim miłe wspomnienia - gratuluję :)

 

Mam bardzo podobne odczucia. Ten napis jest tak duży, że pióro wygląda tak, jakby zaprojektował je początkujący marketingowiec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój gust jest... chyba dość dyskusyjny, no ale czego wymagać od kobiety, której samochodem marzeń jest Marauder :D 

the-marauder-by-para-2_600x0w.jpg

 

o taki chociażby.

Taranis mi się podoba, zbieram na białego ze złotem, którego zdjęcie powyżej wstawił niezawodny Inahon.

 

Czikosz, nie zniechęcaj się, fajnie ująłeś detale i lubię oglądać takie galerie piórowe od serca, katalogowe zdjęcia są takie bezduszne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czikosz, nie zniechęcaj się, fajnie ująłeś detale i lubię oglądać takie galerie piórowe od serca, katalogowe zdjęcia są takie bezduszne...

 

Aniu, to jest dziewczyna.

 

 

Ja mam białe i uważam, że pewne pióra bardzo dobrze pasują do niektórych sportowych samochodów. Taranis jest właśnie takim piórem... :P

 

8b5c7a8154fdefc4.jpg2010-IMSA-Lamborghini-Gallardo-LP-560-GT

 

na pióro to jeszcze uzbieram, ale z samochodem gorzej. nie chce kto kupić lekko spanachanej nerki?

 

faktycznie biały ze złotym lepiej się komponuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...