Skocz do zawartości

Pelikan Toledo m700


namiki

Polecane posty

Możecie mnie wyzywać od heretyków, ale nie podobają mi się te paseczkowe Pelikany. Już prędzej "gołe" albo marmurkowe.

 

Mi się w ogóle pelikany nie podobają  redface  To znaczy podobają mi się te, na które i tak mnie nie stać (o takie: http://4.bp.blogspot.com/-LJwgEU54b9U/ULrXlcOZgvI/AAAAAAAAGeU/UtNF5uQ6Up4/s1600/PelikanSunlight-02.jpg ), więc wolę sobie wmawiać, że mi się nie podoba :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mi się w ogóle pelikany nie podobają  redface  To znaczy podobają mi się te, na które i tak mnie nie stać (o takie: http://4.bp.blogspot.com/-LJwgEU54b9U/ULrXlcOZgvI/AAAAAAAAGeU/UtNF5uQ6Up4/s1600/PelikanSunlight-02.jpg ), więc wolę sobie wmawiać, że mi się nie podoba :D

Noo, ten jest nawet fajny, chociaż generalnie też nie przepadam za ptaszorami. Ewentualnie jakiś maki-e, ale wtedy bym wolał kupić jakiegoś makowego japońca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pióro jest przecież tylko i wyłącznie narzędziem, służącym utrwalaniu naszych myśli. A jednak, choć może to subiektywne, o ile lepiej się myśli pisząc stalówką, niż ślizgającym się po papierze długopisem. Czasem mam wrażenie, że pióra wieczne dodają swoim właścicielom kilka punktów IQ. A może nie tyle dodają, co zmuszają do większej kultury słowa, wydobywając z piszącego ukryte pokłady intelektualnej mocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...