Skocz do zawartości

...pierwsze koty za płoty...


Spam

Polecane posty

Dzień dobry

Witam Wszystkich ciepło i serdecznie...

...mam na imię Wojtek...

...zaglądam na forum już od dawna... ostatnio nawet popełniłem akt rejestracji... czas więc się ujawnić ;)

...pióra żadnego nie mam... głównym moim narzędziem grafomańskim jest długopis i ołówek z naciskiem raczej na ołówek... jakoś tak wolę grafit :hmm1:...a od jakiegoś czasu naszło mnie na pióro... choć noszę się z  zamiarem nabyciem jakiegoś od dość długiego czasu to dopiero teraz postanowiłem myśl wcielić w czyn... nawet ostatnio na tutejszym bazarku znalazłem parę podchodzących mi kandydatów... ale jak to zwykle bywa... budżet nie jest z gumy a okazja nie trwa wiecznie...

...na koniec jeszcze dodam... bez kokieterii... iż przyjemnie Was się czyta... że tak to ujmę... uwielbiam kameralne towarzystwa...

Pozdrawiam

Wojtek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w Resovii jestem częściej jak w Peremyślu do którego mam 10 km... spot icon_question.gif a czemu nie... tylko na taki trzeba mieć z czym przyjechać scratch_one-s_head.gifchyba, że Ronsona wezmę... i samogona ;)mosking.gif

dobry samogon nie jest zły. a że łódka pójdzie z dymem, to i ronson się przyda.

 

ja mam z czym przyjść na spot, tylko wiedz, że na takim spotkaniu można się poważnie zarazić piórozą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...