Skocz do zawartości

WALT WHITMAN LEAVES OF GRASS - Organics Studio


visvamitra

Ankieta  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?

    • Tak
    • Nie
    • Trudno powiedzieć
      0


Polecane posty

Bardzo lubię takie ponure kolory. Na ten polowałem od dłuższego czasu, ale nie składała mi się płacenie za wysyłkę ze Stanostwa. Finalnie próbkę dostałem od "zaprzyjaźnionej" forumowiczki z FPN.

 

Bardzo mi się podoba. 

 

EUhgOs.jpg

 

 

 

KROPLE ATRAMENTU NA RĘCZNIKU KUCHENNYM MARKI QUEEN ZE ZNANEJ SIECI DYSKONTÓW

 

pQpmn9.jpg

 

 

CHROMATOGRAFIA

 

lwvCJ0.jpg

 

 

MÓJ PROGRAM GRAFICZNY WIERZY, ŻE WWLOG WYGLĄDA MNIEJ WIĘCEJ TAK:

 

SHpGvm.jpg

 

 

ZAKRES KOLORU (użyłem narzędzia gradient w PSie, zaznaczyłem partie jasne i ciemny, w rezultacie powstał taki gradient - dla papieru OXFORD)

KLGFNZ.jpg

 

 

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Organics Studio

Kolor: Walt Whitman Leaves of Grass

Opakowanie: 50 ml

 

 

Nasycenie: silne

Przepływ: dobry w Pilocie 78G z blaszką B i w Kaigelu 316

Cieniowanie: eleganckie, mnie się podoba

 

 

 

Wysychanie: 

 

 

oht0Qd.jpg

 

SKANY (Pismo + cieniowanie):

 

Atrament jest częścią serii Organics Studio Wielcy Pisarze. Walt Whitman wielkim poetą był a jego najbardziej znane tomiszcze nazywa się właśnie Leaves of Grass. I od krótkiego fragmentu wiersza napisanego piórem Hero 5028 ze stubem 1,9 zaczniemy.

 

WVFEgd.jpg
 

3If1gD.jpg

W kalendarzu LEB MODEL (Kaigelu 316)

 

duC3fJ.jpg

 

JMuCDL.jpg

 

 

 

Na papierze OXFORD

 

 

tKVisx.jpg

 

Fmshdg.jpg

 

 

 

Na zdjęciu z Kaigelu 316

 

 

oXAN7A.jpg

 

PAPIER FIRMOWY (NIE WIEM, CO TO, ALE MA FAKTURĘ I JEST FAJNY)

 

l0Mpdj.jpg

 

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja, jak zwykle. Dzięki jednosobowej ekipie wykonującej mrówczą pracę mamy ogromną bazę recenzji atramentów. Oczywiście nie jesteś odosobnionym recenzentem, ale recenzujesz w ilościach hurtowych. To na co chciałbym zwrócić uwagę, to pomysłowość w stosowaniu różnych narzędzi porównawczych. Gradient, chromatografia... To bardzo ciekawe urozmaicenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas kombinuję. Niestety mam również pracę ;). A właściwie to dwie, więc na te kombinacje pozostaje mi niewiele czasu. Ale jako, że nie lubię się obijać, działam :)

 

Sądząc po ilości postów, które wrzucasz to można by pomyśleć, że jedną z tych prac jest recenzowanie atramentów ;)

Edytowano przez Gadzinisko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Wbrew pozorom nie zajmuje mi to aż tyle czasu, wyrobiłem sobie pewien nawyk i codziennie pastwię się nad próbkami ok. 20 - 30 minut. Inni idą na papierosa a ja sobie skrobię recenzję. Nie staram się przemycać w recenzjach głębszych myśli ani pisać wybitnie starannie. Także idzie to sprawnie. Zdarza się, że rozmawiając z kimś w pracy przez telefon mażę sobie szlaczki piórem.

 

Skan zajmuje chwilę, obróbka skanów do recenzji ok. 10 minut.

 

Moje dni są nieco dłuższe niż dni wielu osób. Nigdy nie potrzebowałem dużo snu. Wstaję o piątej rano, kładę się spać mniej więcej o 23:30. Daje to szesnaście i pół godziny na aktywności różnego rodzaju. Niestety praca i dojazdy do niej zabierają mi ok. 10 godzin. Co najmniej godzinę - półtorej rezerwuję sobie na ćwiczenia (to ruch a nie pióra jest moją największą pasją), później prowadzę zajęcia rekreacji ruchowej, w zależności od dnia 1,5 - 3 h.

 

Da się ;) choć zgodzę się, że dni powinny być dłuższe. Albo - dzień pracy powinien zostać skrócony do sześciu godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja, jak zwykle. Dzięki jednosobowej ekipie wykonującej mrówczą pracę mamy ogromną bazę recenzji atramentów. Oczywiście nie jesteś odosobnionym recenzentem, ale recenzujesz w ilościach hurtowych. To na co chciałbym zwrócić uwagę, to pomysłowość w stosowaniu różnych narzędzi porównawczych. Gradient, chromatografia... To bardzo ciekawe urozmaicenie.

 

Oooo tak. Przemiał masz niesamowity. Jak w takim wypadku umiesz jeszcze wymyślać jakieś urozmaicenia? :D Niezwykłe.

 

 

Cały czas kombinuję. Niestety mam również pracę ;). A właściwie to dwie, więc na te kombinacje pozostaje mi niewiele czasu. Ale jako, że nie lubię się obijać, działam :)

 

 

Kiedy Ty oddychasz? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm - ja mam psa i kota. I jeszcze Lubą. Na razie starczy.

 

@Bosa - jest tyle fajnych futrzaków czekających na dom :) Jeśli masz możliwość, zachęcam. Mój zwioerzyniec od zawsze był przygarniany i wdzięczny za mieszkanie i strawę. A powiem wam, że mój psu to nawet gotujemy :) Wychodzi i taniej i smaczniej i zdrowiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bosa - no to prędzikiem do schroniska po następnego kotełka :)

 

Będę na niego czekać jak wierna żona marynarza - jeszcze z tydzień dwa (w sumie około miesiąc od zniknięcia).

A potem biorę jakiegoś młodszego i koniec.

 

Może tym razem maluszka? :D

 

Grubasek.jpg

 

 

@Bosa - jest tyle fajnych futrzaków czekających na dom :) Jeśli masz możliwość, zachęcam. Mój zwioerzyniec od zawsze był przygarniany i wdzięczny za mieszkanie i strawę. A powiem wam, że mój psu to nawet gotujemy :) Wychodzi i taniej i smaczniej i zdrowiej. 

 

Mam nawet od kogo wziąć całe naręcze kotków. Mam czynne źródełko kotków, że się tak wyrażę.

 

Cena za kilo. ;)

 

odbyt13736604453269.jpg

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam ten OT zaczął :D  :rolleyes:

 

I popieram przedmówców, jak potrzeba zwierzątka to tylko przygarniane ze schroniska. Raz jeden jedyny byłem w takim miejscu i do tej pory widzę te wszystkie smutne oczy mówiące "weź mnie! Mnie!"  :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...