Skocz do zawartości

Fountain Pen Day - Dzień Pióra Wiecznego w Warszawie - Dyskusja


adamon

Polecane posty

Kto wybiera się do Muzeum Powstania Warszawskiego??

czy to daleko od miejsca spotkania?

otwarte jest do 18, z półtorej godziny pewnie trzeba liczyć na zwiedzanie, tak?

Muzeum Powstania jest stosunkowo daleko - strzelałbym, że około 45-50 minut tramwajem + autobusem nie w godzinach szczytu.

Tramwaj 31 z Postępu, na Woronicza przesiadka w 17, dojazd podajże do Ronda ONZ i na Grzybowskiej w autobus - długa ulica, chyba dwa przystanki dalej sie wysiada.

Edytowano przez piter22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Link do strony Muzeum Powstania Warszawskiego

http://www.1944.pl

Link do Muzeum Historii Żydów Polskich

http://polin.pl/pl/o-muzeum

Jeśli jakś grupka planuje zostać na niedzielę, to mogę ewentualnie służyć za przewodnika

Gdyby zebrała się nieco większa grupa, to możemy zarezerwować bilety

Jeśli temat byłby interesujący i byłaby chęć grupowa, to zakładam nowy wątek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałabym iść jeszcze w sobotę, jakby się dało. w niedzielę muszę wracać najpóźniej pewnie jakoś ok 10-tej...

 

myślałam tak: skoro  ostatnie dwa spotkania kończyły się ok 17, a to zaczyna się godzinę wcześniej, to może i godzinę wcześniej zaczną się ludzie rozchodzić, zwłaszcza że część uda się wieczorem na after. No i tak między tą powiedzmy 16 a 18 dałoby radę to muzeum może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ja chciałabym iść jeszcze w sobotę, jakby się dało. w niedzielę muszę wracać najpóźniej pewnie jakoś ok 10-tej...

 

myślałam tak: skoro  ostatnie dwa spotkania kończyły się ok 17, a to zaczyna się godzinę wcześniej, to może i godzinę wcześniej zaczną się ludzie rozchodzić, zwłaszcza że część uda się wieczorem na after. No i tak między tą powiedzmy 16 a 18 dałoby radę to muzeum może?

 

Mogę w sobotę (tak na chwilę obecną na 70%) zawieść trzy osoby (tyle zmieszczę do samochodu) i posłużyć za przewodnika - na tyle na ile wiedza pozwoli  :). Samochodem to ok. 15 minut, a jak są patrole to 20  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...