Skocz do zawartości

North African Violet - Noodler's


visvamitra

NAV  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Kasiasemba i Mac.Kozinsky podjęli się karkołomnego przedsięwzięcia zalania ziemi polskiej Noodlersami. Wielki respekt dla Kasi za negocjowanie warunków i koordynację zamówienia grupowego


 


Postaram się powrzucać przed 6.09.2014 recenzje albo przynajmniej jakieś skany Noodlersów, które uciułałem w postaci flaszek lub próbek. Nie obiecuję, że się uda, ale spróbuję. Będę bazował na starych tekstach i starych skanach/zdjęciach. Z różnych powodów zacząłem kiedyś pisać recenzje, później ich nie kończyłem i mam na imageshacku jedynie fragmenty, w niektórych wypadkach tylko jedno zdjęcie. Mimo to powrzucam je. Może pomogą komuś w wyborze przy zamówieniu grupowym?


 


Zachęcam również inne osoby, które maja na stanie atramenty Noodler's do wrzucenia choćby zdjęcia ze smartfonu z plamą koloru i jakąś opinią na temat inkaustu. 


 


North African Violet to jeden z atramentów z serii V-Mail. Co to znaczy? Ano, znaczy tyle, że powstał w oparciu o próbki atramentów z lat czterdziestych XX wieku. Nathan Tardiff postanowił odtworzyć stare receptury i zamknąć inkaust w wypełnionych po korek flaszkach z patriotycznymi etykietami :)


 


Atrament rozbryzgany na papierze Mondi 90g


 


 


mielEc.jpg


 


RĘCZNIK KUCHENNY


 


Q5dlEx.jpg


 


MÓJ PROGRAM GRAFICZNY STARA SIĘ PRZEKONAĆ MNIE, ŻE PO UŚREDNIENIU KUNG TE-CHENG MA MNIEJ WIĘCEJ TAKI KOLOR:


 


HrsRZq.jpg


 


 


ZDJĘCIE BUTELKI (nie moje, źródło pod zdjęciem)


 


N19054-2T.jpg


www.gouletpens.com


 


 


INFORMACJE / PARAMETRY


 


Producent: Noodler's


Kolor: North African Violet


Opakowanie: kałamarz o objętości 90 ml


Cena: 12,5 $ + koszty przesyłki lun 9 $ + koszty wysyłki w zamówieniu grupowym Kasi


 


Nasycenie: silne


Przepływ: bardzo dobry w Pilocie 78 G z blaszką B


Cieniowanie: silne


Jakość linii: bardzo dobra


Osadzanie się na stalówce: nie zauważyłem


Wpełzanie na stalówkę: nie zauważyłem 


Rozruch: szybki w Pilocie 78G z blaszką B


 


 


 


 


 


KALENDARZ


 


SEKmHf.jpg


 


 


 


M8AOTL.jpg


 


PAPIER POLJET 80 g Z WYDRUKOWANYMI KROPKAMI


 


 


0WhMxL.jpg


 


Ujdn01.jpg


 


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

Bardzo przyzwoity fiolecik  :thumbup:  przypominający Diamine Bilberry, który jest moim faworytem

 i oczywiście Diamine Sargasso Sea. Pozdrawiam.

a sargasso sea to nie jest czasem niebieski? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sargasso sea to nie jest czasem niebieski? :D

I owszem, to bardzo niebieski ink.  http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/5114-sargasso-sea-diamine/?hl=%2Bdiamine+%2Bsargasso+%2Bsea

 Pisałem to w formie że jest między innymi moim faworytem.   Pozdrawiam

Edytowano przez YAMAHAL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

I owszem, to bardzo niebieski ink.  http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/5114-sargasso-sea-diamine/?hl=%2Bdiamine+%2Bsargasso+%2Bsea

 Pisałem to w formie że jest między innymi moim faworytem.   Pozdrawiam

wlasnie od dawna chce wyprobowac sargasso sea ale w sklepie pl powiedzieli mi ze dostawe beda mieli pod koniec sierpnia, i wkoncu moze go kupie dzieki wlascicielowi recenzji. nie ma jak OT :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...