Skocz do zawartości

Stalówka Parker


persefona

Polecane posty

Witam :) Jestem nowa na forum :) 

Mam problem z moim kochanym piórem firmy Parker. Dostałam je od rodziców na zakończenie szkoły podstawowej i służył mi do konca 2 klasy liceum. Niestety pióro stoczyło się z ławki i uderzyło stalówką o ramę krzesła. Mieszkam w Krakowie i znalazłam zakład który naprawiał pióra, ale został już zlikwidowany, a w sklepie w galerii powiedzieli mi, że naprawa kosztuje 70% wartości nowego pióra.Nie wiem co robić. chcę mieć dalej swoje pióro i pisać nim, ponieważ jest ono dla mnie ważne. Proszę o pomoc :)

post-3164-0-22034200-1409591385_thumb.jpg

post-3164-0-37600500-1409591387_thumb.jpg

post-3164-0-63186100-1409591388_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem nowa na forum :)

Mam problem z moim kochanym piórem firmy Parker. Dostałam je od rodziców na zakończenie szkoły podstawowej i służył mi do konca 2 klasy liceum. Niestety pióro stoczyło się z ławki i uderzyło stalówką o ramę krzesła. Mieszkam w Krakowie i znalazłam zakład który naprawiał pióra, ale został już zlikwidowany, a w sklepie w galerii powiedzieli mi, że naprawa kosztuje 70% wartości nowego pióra.Nie wiem co robić. chcę mieć dalej swoje pióro i pisać nim, ponieważ jest ono dla mnie ważne. Proszę o pomoc :)

 

Witaj na PWF Persefono :). Stalówka jest wygięta, ale oceniając na podstawie zdjęć całkiem symetrycznie, więc naprawa nie przysporzy większych trudności nawet początkującemu pióromaniakowi w warunkach domowych. W razie konieczności można kupić samą stalówkę ze spływakiem i szyjką (katalogowo tzw. część przednia). Nie powinna być bardzo droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na PWF Persefono :). Stalówka jest wygięta, ale oceniając na podstawie zdjęć całkiem symetrycznie, więc naprawa nie powinna przysporzyć większych trudności nawet początkującemu pióromaniakowi w warunkach domowych. W razie konieczności można kupić samą stalówkę ze spływakiem i szyjką (katalogowo tzw. część przednia). Nie powinna być bardzo droga.

Pióro już jest u mnie w naprawie, będzie dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...