Skocz do zawartości

NAVAJO TURQUOISE - Noodler's


visvamitra

Navajo  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten atrament?

    • Tak
    • Nie
      0
    • Trudno powiedzieć


Polecane posty

Kasiasemba i Mac.Kozinsky podjęli się karkołomnego przedsięwzięcia zalania ziemi polskiej Noodlersami. Wielki respekt dla Kasiza negocjowanie warunków i koordynację zamówienia grupowego


 


Postaram się powrzucać przed 6.09.2014 recenzje albo przynajmniej jakieś skany Noodlersów, które uciułałem w postaci flaszek lub próbek. Nie obiecuję, że się uda, ale spróbuję. Będę bazował na starych tekstach i starych skanach/zdjęciach. Z różnych powodów zacząłem kiedyś pisać recenzje, później ich nie kończyłem i mam na imageshacku jedynie fragmenty, w niektórych wypadkach tylko jedno zdjęcie. Mimo to powrzucam je. Może pomogą komuś w wyborze przy zamówieniu grupowym?


 


Zachęcam również inne osoby, które maja na stanie atramenty Noodler's do wrzucenia choćby zdjęcia ze smartfonu z plamą koloru i jakąś opinią na temat inkaustu. 


 


Navajo Turquoise to atrament, którego kolor i właściwosci bardzo mi się podobają. Jest gęsty, intenswynie nasycony i nawet drapiące stalówki suną gładko po papierze, kiedy Navajo Turquoise spływając po spływaku zapewnia im poślizg.


 


Miałem przygotowaną kiedyś obszerną recenzję, kilka kartek, ale nieopatrznie położyłem je na stosiku makulatury. Stosik został zutylizowany i nie miałem jak odtworzyć recenzji. Dlatego będzie bardzo uboga w materiał graficzny i tekstowy.


 


Atrament rozbryzgany na papierze Mondi 90g


 


 


kiQk5g.jpg


 


 


MÓJ PROGRAM GRAFICZNY STARA SIĘ PRZEKONAĆ MNIE, ŻE PO UŚREDNIENIU NIGHTSHADE MA MNIEJ WIĘCEJ TAKI KOLOR:


 


9dxW11.jpg


 


INFORMACJE / PARAMETRY


 


Producent: Noodler's


Kolor: Navajo Turquoise


Opakowanie: kałamarz o objętości 90 ml


Cena: 12,5 $ + koszty przesyłki


 


Nasycenie: bardzo dobry


Przepływ: dobry w Pilocie 78 G z blaszką B, w innych piórach nie próbowałem


Cieniowanie: fajne


Jakość linii: bardzo dobra


Osadzanie się na stalówce: nie zauważyłem


Wpełzanie na stalówkę: nie zauważyłem 


Rozruch: szybki w Pilocie 78G z blaszką B


 


 


Czas schnięcia


 


ASn82y.jpg


 


 


NOTATNIK FIRMOWY (papier nieznanej proweniencji)


 


wQ9Cya.jpg


 


xykWfK.jpg


 


 


 


 


 


 


 


 


RHODIA (ZDJĘCIA)


 


75t1Um.jpg


 


 


 


 


 


 


 


 


d09FHR.jpg


 


 


PORÓWNANIE Z INNYMI ATRAMENTAMI


 


kHettQ.jpg


Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...