Skocz do zawartości

Dzień dobry :)


Ate

Polecane posty

Pierwsze pióro dostałam od mamy gdy szłam do liceum. Parker, oczywiście nie wiem jakie  ;) 

Zamieniłam się z koleżanką z klasy na ciężkie, porcelanowe chyba, marki przeze mnie niezapamiętanej. Ale cierpiałam gdy pojawiła się na nim rysa  :huh: 

 

Teraz piszę Watermanem Allure, Fką. Posiłkowo Sheaffer Gitf Collection 300 9312 z Mką.

Po drodze wpadł my pen style Herlitza, Zenith Flowers. 

 

Mam ochotę na coś z Jinhao i na Lamy z limitki. 

 

Bardziej jestem obserwatorem ale mimo wszystko się witam580882oh6t18r5qz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siła i moc!

witamy wśród nieanonimowych pióroholików.

 

Dla mnie jeszcze jesteście anonimowi  ;) 

 

Witamy  :)

 

Jeśli chodzi o zakup Jinhao, mogę polecić Ci ten sklep:  http://firma-aris.pl/piora-wieczne

duży wybór, bardzo dobra obsługa. Kilka dni temu zakupiłem tam dwa pióra wyżej wspomnianej marki,

(x750  oraz 159), ale to dość duże i ciężkie pisadła.... szczególnie to drugie  :)

Lubię duże i ciężkie  B) 

 

I dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w yirenie nie pasuje mnie trochę stalówka, chętnie bym ją zmieniła na knoxa k25. niestety nie pomyślałem i zamówiłem tylko knoxa k35 do naranji. a że można je dostać tylko w SZAP, to nie bardzo chce mnie się zamawiać samojeden.

 

w kwestii wyglądu, to mnie się bardziej podoba beczka w naranji, gdyby taka była w yirenie, to byłaby to podróba idealna. no i do tego wspomniana stalka knoxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...