Skocz do zawartości

Wkład do pióra kulkowego Cross


m.a.g

Polecane posty

Do mojego pióra wiecznego Cross Townsend Lapis Lazuli dołączył wczoraj jego brak bliźniak w wersji pióro kulkowe, oraz jego "brat przyrodni" czyli Cross Townsend wersja Jade, również pióro kulkowe.

O, takie coś (zdjęcie z aukcji):

cross_jade.JPG

 

I teraz mam problem - o ile Cross ma bardzo fajnie piszące wkłady do piór kulkowych w kolorach czarnym,  niebieskim i fioletowym, tak nigdzie nie widziałem w kolorze zielonym, a taki sobie wymarzyłem do mojego nowego nabytku.

 

Spędziłem trochę czasu w Google / Amazon / Ebay ale szczerze mówiąc nic nie widzę. W wynikach wyszukiwania często można znaleźć zamienniki do Watermana (np. Pilot G2 żelowe, lub Monteverde, z tego co widzę również wkłady kulkowe Cross da się wsadzić do Watermana, ale odwrotnie nie). Przyznam się że nie pomyślałem o tym przed zakupem, bo jestem przyzwyczajony właśnie do Watermanów gdzie w zasadzie pasuje praktycznie wszystko, a tu zonk :-(

 
 

Stąd pytanie do Was - czy są jakieś zamienniki innych firm które wiecie na 100% że można używać z piórami kulkowymi Cross? 

 

Pozdrawiam,

M.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...