Skocz do zawartości

Mody na odgrzewanie sukcesów ciąg dalszy: Duofold Historical Collection


ArielN

Polecane posty

Parker nie pozostaje dłużny konkurencji i w ramach jesiennej akcji wprowadzania nowości postanowił dodać nowe kolory do linii Duofold. Jakie? Big Red, Lapis Lazuli oraz White Ivorine.

 

duofold_vintage_range.jpg

 

Tylko gdzież się zapodział Mandarin Yellow:huh:  

 

PS Przemilczę nowe wykończenia dla modeli I.M i Urban, które według marketingu Parkera bazują na Vacumaticu. Ja łącznika zwyczajnie nie dostrzegam. Może Wam się uda:

 

parker_im_urban_vacumatic_vintage_colors

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale te Duofoldy wyglądają mi bardziej na renderowaną grafikę niż na zdjęcia. Jeśli to są jednak zdjęcia to na pewno zrobione przy studyjnym oświetleniu i "podkręcone" w Photoshopie, a co za tym idzie w rzeczywistości będą miały inny odcień kolorów. Wystarczy popatrzeć na złote elementy, które w rzeczywistości nie są aż tak ciemno żółte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dane jeszcze nie są oficjalne, ale ceny powinny kształtować się na poziomie:

 

Centennial - 1350 PLN

International - 1150 PLN

 Czyli, zasadniczo tyle, co podstawowy model...hmmm...to mi się podoba ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pióra nie są replikami, a tylko mają dość luźno nawiązywać do starych modeli. Pamiętacie serię Duofoldów paskowanych?

Nie nazwałbym tego "odgrzewaniem", a raczej ukłonem w stronę historii firmy Parker.

A tak w ogóle, to podobają mi się raczej dość średnio. Może w naturze będzie lepiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ceny były by takie jak wspomniano, czyli na poziomie standardowych modeli, to jednego mógłbym kupić. Najprawdopodobniej czerwonego (ceglastego), ale biały (ecru) też fajny. Niebieski ładny, ale niebieskiego Duofolda już mam :)

Wiadomo coś o tym kiedy miałyby się pojawić w sklepach?

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...