Skocz do zawartości

E-zatoka, prośba o zamówienie.


Polecane posty

Cześć! Postanowiłem trochę poeksperymentować z tanimi jak barszcz (i to dosłownie) piórami, które można znaleźć na E-bay'u, ale nie mam tam konta. Czy ktoś byłby skłonny zamówić mi te "próbki"? Jak trafi się coś niesamowitego, podzielę się tym na forum. :D
Oczywiście najpierw wysyłam kasę na konto, żeby nie było żadnych wątpliwości. ;) 
Dziękuję i pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek z umowy:
"

2. Warunki zakwalifikowania i rodzaje kont

2.1 Warunki zakwalifikowania. Aby być uprawnionym do korzystania z Usług, trzeba (i) być mieszkańcem jednego z krajów wymienionych na stronie PayPal na świecie; (ii) mieć pełną możliwość prawną zawierania umów; oraz (iii), w przypadku osób fizycznych, mieć ukończone 18 lat. "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega może nie lubić poświadczać nieprawdy i na tym warto zakończyć dywagacje, zamiast cierpko komentować w sumie prawidłowe podejście. Gdyby coś - napisz wiadomość, postaram się pomóc. Oczywiście z zastrzeżeniem, że zakupy w Chinach i okolicy są obarczone jakimś ryzykiem, za które nie odpowiadam. Swoją drogą, jeszcze nic mi nie zginęło.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że tak przestrzegam, tylko o to że na koncie w mBanku mam izzy konto, a bywa tak, że środki na paypalu blokują jak jakies nieprawidłowości wyczają :P

A poza tym konto na paypalu mam, tylko nie korzystam właśnie z tego względu xd

Edytowano przez vannolot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Były o to procesy w Polsce, np. jak ktoś wystawił jacht na sprzedaż i zapomniał wpisać minimalnej. W polskim sądzie wyszło, że taka sprzedaż jest wiążąca, ale nie wiem jakie dokładnie prawo uwzględnia eBay.

A jak odmówi to musi wysłać pieniądze z powrotem.

 

Ale bym się nie przejmował, raczej nie odmówią. Ja ostatnio kupiłem 3 Chińczyki, z Chin, łącznie za 15 zł. Wysłane, podobno jadą, tylko poczekać trzeba trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kto ze sprzedających odmawia sprzedaży? Na zatoce czasami trzeba uzgodnić koszty i warunki wysłania towaru do Polski - jeśli wystawiający tego nie przewidział. Ale to widać od razu. Nie trzeba się więc martwić o odmowę. A na oszusta można trafić wszędzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...