Skocz do zawartości

Tajemnicze pióro wieczne Rafała Kosika.


Rittel

Polecane posty

@rittel właśnie nic. To zapewne był jednak ten awaryjny długopis ;)

Hm. a może jednak nie.

Poinformowałam pana Rafała że już mówiliśmy, że co z niego za pisarz, skoro długopis... i dostałam link do lepszego zdjęcia pióra :D

http://rafalkosik.com/wp-content/files/photos/100517_bolkow_15.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajka wygląda na gruszkową z przemyskiej pracowni p. Zbyszka Bednarczyka. Raczej dolna półka, no - ale jeśli Autorowi smakuje to rzecz najważniejsza. :)

 

Edit: konkretnie to w kwestii fajki obstawiam model 021 sygnowany przez pracownie fajek B&B czyli Braci Bednarczyków.

Edytowano przez Dziku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajka wygląda na gruszkową z przemyskiej pracowni p. Zbyszka Bednarczyka. Raczej dolna półka, no - ale jeśli Autorowi smakuje to rzecz najważniejsza. :)

 

Edit: konkretnie to w kwestii fajki obstawiam model 021 sygnowany przez pracownie fajek B&B czyli Braci Bednarczyków.

:-) znać "zboczenie" na innym punkcie niż pióra - też ten przedmiot przykuł moją uwagę na zdjęciu. Mam podobne zdanie co ty - wolałbym dołożyć (nie tak znowu dużo) choćby do krajowych wrzoścówek nawet paląc bardzo okazjonalnie ale w sumie jak się pseudo tytoniu do środka nie wkłada to z gruszką też może być miło. A w ogóle to cieszy mnie kolejny pisarz fantastyczny przyznający się do fajki - Grzędowicz również sobie z nią zdjęcie zrobił (i też była to fajka podobnego sortu - może z takich lepiej natchnienie płynie?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - skoro pali tą fajkę, to może znaczyć że trafił B&B z dobrym nawiertem. A to jednak rzadkość ;)

 

Może to rzeczywiście przypadek, a może i zwykła kolej rzeczy - ludzie na ogół najpierw sięgają po fajki gruszkowe, bo tańsze. Chyba, że w USA - to mają jeszcze tańsze corn cob'y. Albo może znaczenie ma tu "fajka polska" - czyli grusza, wiśnie itp. Na podstawie jednego zdjęcia trudno powiedzieć. Grunt, że smakuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...