Skocz do zawartości

APACHE SUNSET - Noodler's


visvamitra

Ankieta  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się ten kolor?



Polecane posty

Apache Sunset to jeden z najbardziej znanych atramentów Noodler's. Zasłużenie. Kolor jest ciekawy a cieniowanie obłędne.

 

Atrament rozbryzgany na tanim papierze ksero

 

 

8eNF4S.jpg

 

Kilka kropli atramentu na ręczniku kuchennym

 

 

nFCI23.jpg

 

 

 

INFORMACJE / PARAMETRY

 

Producent: Noodler's

Kolor: Apache Sunset

Opakowanie: kałamarz o objętości 90 ml

Cena: 12,5 $ + koszty przesyłki

 

Nasycenie: silne

Przepływ: bardzo dobry w Pilocie 78 G z blaszką B

Cieniowanie: intensywne

Jakość linii: dobra

Osadzanie się na stalówce: minimalnie

Wpełzanie na stalówkę: nie zauważyłem 

Rozruch: szybki

 

Wysychanie: OK 

 

fmD4Rk.jpg

 

ZFMaha.jpg

 

MOJA OCENA: WOW

 

SKANY

 

fmAGJX.jpg

 

 

PXcMql.jpg

 

TuAcYA.jpg

 

ZpKBxS.jpg

669qh.jpg

 

RHODIA - na zdjęciach wychodzi więcej pomarańczy.

 

2rt5rg.jpg

 

C8pLav.jpg

 

uIWwee.jpg

 

GVlPoE.jpg

 

Obok YUYAKE Pilota

 

cTW9tB.jpg

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowy.

 

A może by tak jakiś wspólny zakup Noodlersów?

myśli się o tym.

rozmawiałam w tej sprawie z mackozinskim niedawno. Już miałam prawie gotowy post na temat. Jednak koszty wysyłki, a przede wszystkim cło i vat, są zabójcze.

Niemniej, jest nadzieja. Są dwa sklepy w Europie, jeden w WB, drugi w Niemczech. Ten w WB czeka na dostawę, ale nie wiadomo jakie kolory przyjdą, a Niemcy są na urlopie do 18.08 i po nim mają się do mnie odezwać.

Jak tylko coś konkretnego będę wiedziała, to dam znać i wtedy może faktycznie zamówimy wspólnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Restoration

kolory noodlers sa swietne. najbardziej przemawia do mnie black swan in australian roses ale ten tez jest fajny, jesli byloby jakies zamowienie grupowe noodlers albo Montblanc(sa w polsce ale bardzo duza przebitka) - "biere"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny kolor, znakomite nasycenie, cieniowanie również.... jednym słowem, podoba się.

Noodler's posiada w swojej palceie wiele ciekawych kolorów, jeden z moich ulubionych to Navy.

Jeśli chodzi o wspomniane wyżej zamówienie grupowe, to sądzę, iż wielu forumowiczów byłoby 

zainteresowanych, w tym moja skromna osoba....  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśli się o tym.

rozmawiałam w tej sprawie z mackozinskim niedawno. Już miałam prawie gotowy post na temat. Jednak koszty wysyłki, a przede wszystkim cło i vat, są zabójcze.

Niemniej, jest nadzieja. Są dwa sklepy w Europie, jeden w WB, drugi w Niemczech. Ten w WB czeka na dostawę, ale nie wiadomo jakie kolory przyjdą, a Niemcy są na urlopie do 18.08 i po nim mają się do mnie odezwać.

Jak tylko coś konkretnego będę wiedziała, to dam znać i wtedy może faktycznie zamówimy wspólnie

 

piszę się na ewentualne zamówienie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się opłaca kupować samemu 2-3 buteleczki. Koszty przesyłki są niskie, nie nalicza się cła.

 

Moje zdanie jest nieco odmienne, co do rzeczonej opłacalności..... prosty przykład:

13 $ - cena atramentu  56 $ - koszt przesyłki (czterokrotnie przekraczający jego wartość)

Resztę pozostawię bez komentarza, przepraszając jednocześnie za OT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/NOODLERS-INK-3-OZ-BOTTLE-PURPLE-WAMPUM-/330877748568?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d09d9c558
... ja tam widzę 14$ :f

A można kupić choćby z Wielkiej Brytanii - koszt przesyłki znacznie spada, ryzyko owatowania spada do zera bo VAT już jest w cenie. Oczywiście wyższej niż amerykańska, ale coś za coś.

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie trochę dziwi wysyłka za 56$ bo nawet z Gouletów wychodzi mniej, a nawet jak zamawialem właśnie na portalu na "E" z Japonii to też mnie aż tyle wysyłka nie kosztowała... Jak by była zbiorówka z Gouletów (bo interesują mnie tam też inne rzeczy i inne atramenty) albo z innego miejsca na same atramenty Noodlers'y to bym się pisał na 100%. Jakby to nie było "na już" i moglibyśmy to ogarnąć po 26.08 (bo wtedy wracam) to bym też się na to pisał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie trochę dziwi wysyłka za 56$ bo nawet z Gouletów wychodzi mniej, a nawet jak zamawialem właśnie na portalu na "E" z Japonii to też mnie aż tyle wysyłka nie kosztowała... Jak by była zbiorówka z Gouletów (bo interesują mnie tam też inne rzeczy i inne atramenty) albo z innego miejsca na same atramenty Noodlers'y to bym się pisał na 100%. Jakby to nie było "na już" i moglibyśmy to ogarnąć po 26.08 (bo wtedy wracam) to bym też się na to pisał :)

to na pewno będzie po 26. Zobaczymy, co będą mieli w ofercie Niemcy i Anglicy. W ostateczności zamówimy z Gouletów, ale wtedy wysyłka plus koszty celne/vat wyniosą każdego coś koło 60zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno będzie po 26. Zobaczymy, co będą mieli w ofercie Niemcy i Anglicy. W ostateczności zamówimy z Gouletów, ale wtedy wysyłka plus koszty celne/vat wyniosą każdego coś koło 60zł

To super jak po 26.08 :) A dlaczego taka droga wysyłka by była? Jeżeli chętnych było by chociaż 10 osób to hipoteczne musiała by wysyłka kosztować po 60złx10= 600zł... Pytam po prostu z ciekawości czy to Goluetpens ma taką drogą wysyłkę czy to wynika z czegoś innego :)

Edytowano przez Mariusz888
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...