Skocz do zawartości

Spotkanie! Nareszcie! :)


kasiasemba

Polecane posty

Ok, trudno, wyśmiejecie mnie ale się przyznam... Ja myślałem, że visvamitra jest po pięćdziesiątce  :ph34r:  No przynajmniej ze sposobu, w jaki pisze na forum, odniosłem takie wrażenie  :ph34r:

 

 

Gratuluję fajnego spotkania i może kiedyś w końcu uda mi się zaliczyć jakieś trochę bliżej mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ok, trudno, wyśmiejecie mnie ale się przyznam... Ja myślałem, że visvamitra jest po pięćdziesiątce  :ph34r:  No przynajmniej ze sposobu, w jaki pisze na forum, odniosłem takie wrażenie  :ph34r:

 

 

Gratuluję fajnego spotkania i może kiedyś w końcu uda mi się zaliczyć jakieś trochę bliżej mnie :D

 

 

Hahahahahaha :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za przemiłe spotkanie. Ponad 30 osób w jednym miejscu, to bardzo dużo, gwarno i przesympatycznie. A wszystko z powodu jednego małego przyrządu, jakim jest pióro :)

Wielkie brawa dla organizatorek i organizatorów!

Starych bywalców dziś pominę, choć wielce jestem szczęśliwy, że Was widziałem i miło spędziłem czas - skupię się na nowych twarzach :P

 

rbit9n - okazał się bardziej sympatyczny, niż czytany w necie... bardzo polubiłem chłopa, bo to "As nad Asy" :P

visvamitra - myślałem, że jesteś wyższy, tj. bardziej rozciągnięty w górę przez jogę :P

vit - okazał się bardziej sympatyczny i rozmowny, niż na forum... mam nadzieję częśćiej Cię oglądać chłopie na takich spotkaniach... i bardzo fajnie, że wciągasz dzieciaki w piórozę!

empi - dzięki za spotkanie oraz za wspaniałe identyfikatory... będę używał na następnych spotkaniach! :)

bosa - jest ładniejsza niż na zdjęciach i ma jeszcze bardziej wspaniałe włosy, a także... głos - jak nagrasz płytę odezwij się, kupię! :D

piter22 - nie było okazji pogadać, ale fajnie że przyjechałeś.... więcej odwagi, bo wydałeś się mocno wystraszony :P

Felicja - bardzo fajna i serdeczna kobieta z bardzo ładnym uśmiechem :)

aoirghe - cieszę się, że udało się Ciebie namówić na wyjazd i mam nadzieję, że nie był to ostatni :P

 

Ponadto pragnę pozdrowić panów policjantów ze stołecznej, za pouczenie, którego mi udzielili, gdy przechodziłem po pasach, których rzekomo nie ma, a po mnie przechodziło jeszcze z 50 osób i nikomu nie zwrócili uwagi. FOAD!

 

Na końcu dodam, że na stpotkaniu zapoczątkowałem 'wojnę z Putinem' pijąc cydr.

Po powrocie do domu pojechałem do Kauflandu i kupiłem litr cydru. Wspominając spotkanie, kontynuowałem walkę i obaliłem całą butlę.

 

Do następnego!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iAndrew - no, do 50 brakuje mi równo pełnoletności :) Kto wie - może w tym czasie wreszcie wydorośleję?

 

No i wierlkie gracias dla wszystkich, ja z natury jestem introwertykiem, ale miło było spotkać osobiście tyle osób znanych z fiorum.

 

Aaoirghe - twoje próby są wspaniałe. Wyślij mi ten zeszyt a ja ci go obfotografuję :) A tak na poważnie, mam nadzieję, że kiedys - na próbę - coś wrzucisz na forum. Na mnie Twoje malunki zrobiły MEGA wrażenie. Przeciez nie o to chodzi, żeby zostać drugim Pollockiem ;)

Edytowano przez visvamitra
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spotkanie i mam nadzieję, że będzie mi jeszcze dane wyrwać się ze szponów bieszczadzkiego niedźwiedzia i znów stawię się w Stolicy. podziękowałbym każdemu z osobna, nawet tym z którymi nie rozmawiałem, ale patrz niżej.

 

przepraszam też jeśli nie bylem dość komunikatywny, ale nocny rejs trochę osłabił mą percepcje, a ja durnowaty nie wziąłem żadnego wytrychu, który byłby w stanie otworzyć moje wrota percepcji, także tego.

 

a z siekierą śmieszna sprawa. wcale nie chciałem jej używać, ale słowo się rzekło, kobyłka u płotu. napisałem że wezmę, to musiałem wziąć. ja cholewy z gęby nie nawykły robić.

 

ja też miałem aparat zorkij 5 i zrobiłem parę zdjęć (byliśmy wcześniej z kolegami w Hali Mirowskiej, wiecie rozumiecie), ale muszę je pierwej wywołać i zeskanować. może jutro. albo za tydzień, zobaczę.

 

tally ho!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem najgorszy złom na imprezie, ale postaram się podpisać who is who.

 

nQfLNd.jpg
 
Iza z Robertem coś knują w zeszycie, Kasia knuje z Maćkiem, a Ania tego słucha. nie wiem co robi Krzysztof, bo widać tylko jego ręce. właśnie minęła godz. 12:28:07.
 
X2lZQp.jpg
 
głośność knucia sięgnęła zenitu, robi się zbiegowisko, ja się pocę, nie wiem która godzina.
Ania, vit (?), Adam (zdecydowanie szybszy od mojej migawki), w dolnym rzędzie Krzysztof i Piotrek. no skoro Piotrek oderwał się od dłubania w piórze, to na prawdę decybel wydobywał się zacny.

 
g6OC15.jpg
 
na drugim brzegu stołu: Tomek, Robert, 8868 (?).

Tomek jest niedowiarkiem. nie wierzy że mydelniczką też można zrobić zdjęcie. ja temu niedowiarkowi udowadniam.
 

K6vGTu.jpg
 
Robert, 8868 (?).

Robert po raz kolejny wygłasza sentencję o przewijaniu karty, ja się odszczekuje, że to karta perforowana. dziurki robię.
 
Hnsc0H.jpg
 
w tak pięknych okolicznościach przyrody i tej, i niepowtarzalnej, nie pamiętałem czy zmieniłem czułość w lampie, czy nie. kolka, wątroba, śledziona. nie wiem co w tym śmiesznego.
Konrad, Adam, Piotrek, Marcin, vit (?), Piotrek, Ania. czyja łysa dusza siedzi Konradowi na ramieniu? jak pragnę podskoczyć nie pamiętam, za co przepraszam!

 
It0Z7g.jpg
 
mmmmmmmmamy Cię! Maciek i Ania (proszę zwrócić uwagę na oczy w reżymie "klątwa").
 
kIDS45.jpg
 
ausweiss bitte! Piotrek tyłem, Iza, Adam i Mariusz. na stole, na pierwszym planie, butelki i eppendorfy Konrada.
 
3079Tm.jpg
 
już za parę dni, za dni parę... albo i nie, to chyba jeszcze nie był czas łzawych pożegnań. Marcin, Piotrek, N/N, Konrad, Robert (tyłem). widać też po fragmencie Izy, Mariusza i Kasi.

i to by było na tyle. Kitek się śmiał, że przewijam kartę w aparacie, ale jak widzicie Obywatele, mimo postępu który nam zapewnia Obywatel Szajdo, nadal najlepiej się sprawdzają zabytki techniki sprzed rewolucji.

 
niech nam żyje Gubernator i Gorodopolis!
Siła i Moc!

 



Hej, zobaczcie, jaki Akszugor ma fajny atrament...
9T9CFxA.jpg


hej! to mój spirytus!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...