Skocz do zawartości

Spotkanie! Nareszcie! :)


kasiasemba

Polecane posty

  • Odpowiedzi 212
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

a gdzie Ty kupujesz, rbit, 30% DEET? (sorry, że odbiegam od tematu, ale ta informacja bardzo jest mi potrzebna)

 

zaraz nas Admin wydzieli do kawiarenki, do tematu o komarach :D

 

30% DEET można spotkać w dwóch preparatach, ULTRATHON i MUGGA. oba bywają dostępne w sklepach myśliwskich, ULTRATHON czasem pojawia się w hipermarketach. możesz też znaleźć na ale-drogo oba podane.

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=ultrathon&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v6-p-3-spt-0718 - spray osłabili do 25%, wcześniej był 30%.

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=mugga&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-v10-p-3-o-0805 - do wyboru do koloru.

 

ps. widzę, że muggę w spray'u też osłabili.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o wymówki. Bo jest i ochota i wola, ale jakoś dotychczas zawsze na dzień przed okazywało się, że z jakiegoś powodu nijak nie można.

Po prostu... Jacyś ONI nie pozwalają nam przyjechać... Śledzą każdy nasz ruch... Jak tylko pojawia się termin spotkania zsyłają imprezy rodzinne, egzaminy i inne choroby... Nie chce mówić więcej, bo jeszcze IM podsunę jakiś pomysł...

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na FOP? a to w takim razie mnie nie będzie. mam alergię.

a już pertraktowałem z Żoną.

czy wyście powariowali?.. (rzucam mnogą liczbą, bo na PW prowadzę rozmowę w podobnym tonie)

 

ja rozumiem uprzedzenia, osobiste animozje i takie tam, ale kurcze no nie zachowujmy się tak...

 

wszędzie i zawsze w większych grupach będą ludzie, których towarzystwo nam nie podchodzi. Ale chyba chodzi o to, żeby pobyć z tymi, których lubimy, lub których chcielibyśmy poznać, prawda?

 

zapewniam wszystkich, że stoły w Siouxie są naprawdę ogromne, można siedzieć w innym końcu i nawet dobrze się nie widzi osób, których się widzieć nie ma chęci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wyście powariowali?.. (rzucam mnogą liczbą, bo na PW prowadzę rozmowę w podobnym tonie)

 

ja rozumiem uprzedzenia, osobiste animozje i takie tam, ale kurcze no nie zachowujmy się tak...

 

wszędzie i zawsze w większych grupach będą ludzie, których towarzystwo nam nie podchodzi. Ale chyba chodzi o to, żeby pobyć z tymi, których lubimy, lub których chcielibyśmy poznać, prawda?

 

zapewniam wszystkich, że stoły w Siouxie są naprawdę ogromne, można siedzieć w innym końcu i nawet dobrze się nie widzi osób, których się widzieć nie ma chęci.

 

no i co że stoły długie? droga do stolicy też długa. jeśli mam pojechać i być wk***wiony, przez świadomość, że jest ktoś kto mi nie pasuje, to wolę nie jechać w ogóle. i choćbyś mnie na kolanach błagała, nie zmienię zdania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagać nikogo nie zamierzam.

a jak się okaże że będą po prostu ludzie zarejestrowani na OBU forach, to co zrobisz? :P

 

ale nie rozumiem twojego podejścia

trochę to chyba tak, jak z tą szklanką, pół pełną, albo pół pustą. mnie tam wisi, że będzie ktoś, kto mi nie pasuje, nie muszę z nim gadac. ja się cieszę na spotkanie z tymi, na których mi zalezy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagać nikogo nie zamierzam.

a jak się okaże że będą po prostu ludzie zarejestrowani na OBU forach, to co zrobisz? :P

 

ale nie rozumiem twojego podejścia

trochę to chyba tak, jak z tą szklanką, pół pełną, albo pół pustą. mnie tam wisi, że będzie ktoś, kto mi nie pasuje, nie muszę z nim gadac. ja się cieszę na spotkanie z tymi, na których mi zalezy :)

 

nie rozumiesz, bo może nie doświadczyłaś takiego przyjęcia na FOP jak ja. no i może nie jesteś takim upartym osłem jak ja. 

 

a zresztą, zawsze można zejść do samochodu po siekierkę i ciupnąć delikwenta, no nie?

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem tych animozji - chociaż ja podobno słynę z lekkiego chodu (nie depczę ludziom po palcach ;))

 

Ja bym się na twoim miejscu rbit9n nie przejmował byle czym tylko spokojnie negocjował z żoną i przyjeżdżał ;)

gdybym pracował tak jak Wy w szkole lub na uczelni, to pewnie byłbym niewrażliwy na pewne zachowania, a tak? wrażliwy jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Nic to - może jak kiedyś będę przejeżdżał przez Lublin, to się uda. A na jesieni chciałbym pojechać na polski dziki wschód tylko nie wiem, czy Podlasie nie byłoby jednak lepsze? Tam chyba bardziej dziko, wiecie, niedźwiedzie na ulicach, na drzewach papugi i te klimaty.

To zapraszamy do Białegostoku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...