Skocz do zawartości

Etui dla pióra Duke Konfucjusz


Krzysztof302

Polecane posty

witam forumowiczów,

 

Chciałbym prosić o małą pomoc. Poszukuję od jakiegoś czasu etui skórzane na pióro Duke Konfucjusz. Z racji tego, że jest ono dość sporych rozmiarów, jest dość trudno dobrać coś pasującego, a jednocześnie nie zbankrutować. :)

 

czy może ktoś z Was widział coś ciekawego i odpowiedzniego?

 

z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje :)

Krzysztof

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, rozważałam kiedyś kupno Konfucjusza, ciekawam go bardzo, skusiłbyś się może kiedyś na jakąś minirelację z pisma nim, tudzież zdjęcia? :)

A z etiu może rozważ takie "walcowe". Może by się nadało, a wydaje mi się, że dobrze by chroniło pióro.

Coś w tym stylu:

Etui-skorzane-na-pioro-dlugopis-owalne-k

 

Chodzi o kształt t6ylko, niekoniecznie to. Jakieś lepiej zrobione w środku.

Edytowano przez bosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki - wrzucę - musżę zrobić kilka cyfrówką, z komórki słabo wyszło. Generalnie przesyłka bardzo mnie miło zaskoczyła. Cała skrzyneczka dodatkowo zawinięte w miękki materiał, zapakowana w elegancjkie pudełko. Więc było zabezpieczone by nic się nie porysowało etc. Jego zawartość też mi się spodobała - mądrości spisane na drewnianej tabliczce, do tego przetłumaczone na nasz język (formie papieru) no i samo pióro. Pisze się rewelacyjnie, jest masywne, dość ciężkie. Dla mnie to są same zalety. Zdecydowanie lepiej mi się takimi pisze niż jakimiś 'chudzinkami'.

 

Co do pisma - nie ma sprawy. Napiszę coś zarówno moim obecnym atramentem Graf von Faber-Castell oraz dla porównania Cobalt Blue tego samego producenta.

 

Za takim walcowym również się rozglądałem. Z racji tego, że pióro ma dużą średnicę to trudno coś dobrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...